Procenat

Hvala na odgovoru. Mene zanima koliki procenat uzimaju advokati kad npr. dobiju spor-recimo deo kuce vredan odredjenu sumu. Koliko od toga pripada advokatu?
 
Hvala Torrente :D . Tetka i stric, grabljivci, su svu deobu stana uradili izmedju sebe, a od mene, treceg naslednika, pokusali to da prikriju. E, pa nece moci.
 
Milly, hvala na linku. Ali ja stvarno ne znam koja je vrednost spora:( A i ne pise nista za procenat, koliko najvise advokat moze da uzme, jer bi trebalo tako sa njim da se dogovorim posto je verovatno da cu dobiti spor, isto je u pitanju deo kuce.
 
pa vrednost spora ti je valjda vrednost dela te kuće što ćeš dobiti...pa onda izračunaj, sabereš sve te poene za tužbu i sve ostale pravne radnje i možeš otprilike da odrediš procenat...
 
pa zar nije najlakse konsultovati njih par pa videti ko koliko trazi pre bilo kakvog ulaska u dalji tok radnje. Najbolje je ako imas i preporuku kome da se obratis, mislim dobrog advokata, nekad i oni rade tako sto ce uzeti i od tebe i od druge strane...oprez
 

Back
Top