oprostiti prevaru ili ne?

Opet zavisi o tome koliko poznajes tu osobu, da li je volis i koliko ste zajedno... A ljudi to rade zato sto se boje da ce ostati sami... A imasa neke patoloske slucajeve koji nesmeju da ostanu sami ili histerisu i u stasnju su da naude drugima i sami sebi...
 
Ако се ради о вези која је више зајебанција онда што да не, али ако се ради о озбиљнијој вези (или о вези која тежи ка томе) онда не.
 
НЕопроштај не може да дође и прође... ако одлучиш да нећеш опростити не може да те прође онда... ''враћање'' преваром је тотално бзвз и без смисла... прво - спушташ се на ниво тог ко те је преварио што те аутоматски изједначава с њим и постајеш потпуно иста као и он... друго - он те је можда преварио са неком девојком која му се вероватно свиђа више од тебе и са којом ће (опет вероватно) наставити да се виђа, а ти ћеш њему највероватније вратити преваром са неким до кога ти није баш стало и ко ће ти послужити само за то - ''враћање дуга'' и онда постајеш још гора од овог ко те је преварио јер си склона искоришћавању и непоштовању туђих осећања (нпр том неком ко ти је послужио као ''макета'' се свиђаш, стало му је до тебе и сл а ти то не поштујеш...).
 
Не треба опростити НИКАД!
Од мог друга друг је преварио цуру за Нову годину и та цура сазна и раскине,након неколико дана зовне га на кафу и помире се (ту цуру с Нове године је оладио преко поруке) након два дана та га шутне значи да се помирила с њим ради освете и он поново зовне ту с Нове године и она се помири с њим и сад ју је поново оладио преко поруке јер му се наводно свидјела нека друга! Ја мислим да тог момка треба набити на колац. А и та цура је глупа кад може себи такво нешто дозволити!
 
Dovla:
НЕопроштај не може да дође и прође... ако одлучиш да нећеш опростити не може да те прође онда... ''враћање'' преваром је тотално бзвз и без смисла... прво - спушташ се на ниво тог ко те је преварио што те аутоматски изједначава с њим и постајеш потпуно иста као и он... друго - он те је можда преварио са неком девојком која му се вероватно свиђа више од тебе и са којом ће (опет вероватно) наставити да се виђа, а ти ћеш њему највероватније вратити преваром са неким до кога ти није баш стало и ко ће ти послужити само за то - ''враћање дуга'' и онда постајеш још гора од овог ко те је преварио јер си склона искоришћавању и непоштовању туђих осећања (нпр том неком ко ти је послужио као ''макета'' се свиђаш, стало му је до тебе и сл а ти то не поштујеш...).
hm nismo se razymeli bash...rekla sam oprostiti i vratiti
npr. dechko mene prevari sa nekom tzyrom (pretpostavimo da je bila zaebantzija) i sad ja my to sve lepo oprostim i treramo dalje...e onda pojavi se jednog dana neki dechko sa kojim bih mogla da prevarim tog mog sadashnjeg...e onda ne bih razmishljanja (o tome da li to da yradim ili ne)vetj bih naravno to yradila...jer ne vidim nishta ty loshe tj ne vidim prepreq,grizy savest i sl...jer bi isto bila zaebantzija...tj. ista pricha samo sa zamenjenim ylogama...
e onda dolazimo do drygog slychaja kada vetjina myshkaratza ne bih mogla da oprosti takvy prevary (iako sy vetj varali)...why?
 
nensy4ever:
hm nismo se razymeli bash...rekla sam oprostiti i vratiti
npr. dechko mene prevari sa nekom tzyrom (pretpostavimo da je bila zaebantzija) i sad ja my to sve lepo oprostim i treramo dalje...e onda pojavi se jednog dana neki dechko sa kojim bih mogla da prevarim tog mog sadashnjeg...e onda ne bih razmishljanja (o tome da li to da yradim ili ne)vetj bih naravno to yradila...jer ne vidim nishta ty loshe tj ne vidim prepreq,grizy savest i sl...jer bi isto bila zaebantzija...tj. ista pricha samo sa zamenjenim ylogama...
e onda dolazimo do drygog slychaja kada vetjina myshkaratza ne bih mogla da oprosti takvy prevary (iako sy vetj varali)...why?
Схватио сам ја шта ти мислиш али...

прво чему то поновно враћање у везу? Бити с неким за кога знаш да те је преварио и да те може преварити опет (ако је то урадио једном значи може и опет) је бзвз и нема поенте... само себи можеш да навучеш беду за врат и да испаднеш још глупља (не мислим конкретно на тебе него иначе) и да он тебе сад вара опет и опет и опет и да га боли ***** да ли ћеш сазнати или нећеш јер је већ једном доказао да му није стало до тебе и да те не поштује. Мислим да је бити у таквој вези поприлично глупо.

Друго... не кажем ја да треба да осећаш грижу савести или да имаш неку препреку, али лично мислим да је то лечење свог ега, а не освета, јер као што рекох он је доказао да му није стало до тебе и тиме што ћеш га преварити ће можда само теби бити лакше, али њега повредити нећеш... чак ни изблиза као што је он можда повредио тебе...

Што се тиче праштања од стране мушкараца који су већ преварили... не знам то ћеш морати да питаш неког ко је такав... што се мене тиче - ако неко превари (она или ја небитно) ту више нема шта да се прича... можемо ми да се волимо не знам колико, али ако је неко дошао у такву ситуацију да је осетио да му је у том тренутку боље са неким другим значи да у вези нешто не штима.
 

Back
Top