Terapijski efekat foruma za LJIS...

tupajko:
Fala, sestro, fala, a kod tebe, ima li nekih promena?
hehehe ... gde su mladi, tu je i šala!

...evo sad sam ga merio... i ništa :-( isti je ko pre... u koje vreme si obično na forumu? Jel' ima neka tajna reč koju izgovoriš?
...ovo pod dva i tri.. pre nego što sam došao na forum ništa, a sada 3xčešće i 3xduže, pa ti računaj... ih
pod 4i 5 sam znao...
a za 6... e nemaš pojma kako sam ja odbrusio onom...8-)
 
Terapijski efekat ovog foruma se uglavnom svodi na sledece:

Svi kojima je lose u sexu obavezno sve teme u kojima se provlaci njihov problem svode na chat da bi se tema zatvorila ili zatrpala.Tu prednjaci zenski deo foruma koji teme o npr.orgazmu besomucno zatrpa chatom.A cinjenica je da su sve forumasice zajedno koliko ih ima dozivele ukupno 200 orgazama zajedno.

Osim toga, nikome se ne dozvoljava da kaze nesto sto moze da lici na istinu ako to dovodi do frustracije drugih.Npr u jednoj temi ja sam rekao velicinu svog qrca i svi moji postovi na temu su obrisani a nije obrisana tema gde se lik zali da mu je mali i gde ga pola foruma zajebava...

Zenski deo foruma terapijski koristi isti da leci neke svoje komplekse.Na primer, kad god sam rekao da su zene smrdulje i tako to, pocinju sa sranjem o GENERALIZACIJI.Htele bi da budu nesto posebno i drugo od ostalih zena a u sustini sve na forumu su ISTE jer se ne moze dokazati suprotno.Ako im ne uspe da te ucutkaju na finjaka, onda pribegavaju najbednijoj tehnici ikada-sistem, 'NEKA JE TEBE GADNO ZAJEBALA'.to meni rade redovno, mislim da sam to cuo jedno 20 puta od kada sam na forumu.
 
BanovanKorisnik:
hehehe ... gde su mladi, tu je i šala!

...evo sad sam ga merio... i ništa :-( isti je ko pre... u koje vreme si obicno na forumu? Jel' ima neka tajna rec koju izgovoriš?
...ovo pod dva i tri.. pre nego što sam došao na forum ništa, a sada 3xcešce i 3xduže, pa ti racunaj... ih
pod 4i 5 sam znao...
a za 6... e nemaš pojma kako sam ja odbrusio onom...8-)
Raste od proseravanja po forumu, meni, ako ovako nastavim ima da bude ko bundevin
 
O boze! Sad ispade sex neki sport pa se tamkmicimo ko ima veci i koja je imala vise orgazama? Nista to nije bitno,bitna je samo ljubav i onda je sve kako treba. A forumske price? Pa divna prilika da vidimo kako smo razliciti i da se smejemo i da se druzimo. Savrsena prilika da zene nauce nesto o muskarcima i muskarci o zenama, pa da se pokopaju ratnicke sekire. Naravno oni koji zele da vide i nesto vise osim vrha sopstvenog nosa. Rat izmedju polova je neprirodan i besmislen,priroda je udesila da se uklapamo 100% i samo treba to da shvatimo. Neke teme pocnu da se vrte u krug pa onda pocinje chat. Ne treba sve to shvatati tako ozbiljno i ne treba suditi o ljudima koje,IPAK, ne poznajemo,bez obzira koliko se muvali na forumu.
 
2pike:
... u lecenju sexualnih, a i ostalih frustracija forumasha. Posto sam primetio odredjene promene na sebi od kad sam redovni posetilac istog, zanima me da li je i tako sa vama:
1) Kita mi je porasla bar za jedno 2 cm
2) Sexam se bar tri puta cesce
3) Sex traje bar tri puta duze
4) Ukapirao sam koliko sam pametniji, sposobniji i uspesniji u zivotu od kolega forumasa 5) Svi ostali forumasi su pacenici, a forumasice isfrustrirane rospije kojima fali k...
6) Imam mooda do kolena kad treba nekom skresati sve u MONITOR

ja samo vishe karam forumashice u RL :lol:
 
snoshaj efendija:
Terapijski efekat ovog foruma se uglavnom svodi na sledece:

Svi kojima je lose u sexu obavezno sve teme u kojima se provlaci njihov problem svode na chat da bi se tema zatvorila ili zatrpala.Tu prednjaci zenski deo foruma koji teme o npr.orgazmu besomucno zatrpa chatom.A cinjenica je da su sve forumasice zajedno koliko ih ima dozivele ukupno 200 orgazama zajedno.

Osim toga, nikome se ne dozvoljava da kaze nesto sto moze da lici na istinu ako to dovodi do frustracije drugih.Npr u jednoj temi ja sam rekao velicinu svog qrca i svi moji postovi na temu su obrisani a nije obrisana tema gde se lik zali da mu je mali i gde ga pola foruma zajebava...

Zenski deo foruma terapijski koristi isti da leci neke svoje komplekse.Na primer, kad god sam rekao da su zene smrdulje i tako to, pocinju sa sranjem o GENERALIZACIJI.Htele bi da budu nesto posebno i drugo od ostalih zena a u sustini sve na forumu su ISTE jer se ne moze dokazati suprotno.Ako im ne uspe da te ucutkaju na finjaka, onda pribegavaju najbednijoj tehnici ikada-sistem, 'NEKA JE TEBE GADNO ZAJEBALA'.to meni rade redovno, mislim da sam to cuo jedno 20 puta od kada sam na forumu.[/QUOTE
]a jel te bash neka gadno zajebala? hehe... ovo cisto da se ne izuzimam iz drustva...;)
 

Back
Top