Cinjenica...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

shokne

Zainteresovan član
Poruka
132
Cinjenica da je LJUBAV I SEX najposeceniji na forumu.Cinjenica je da sve vise riba
postavlja bolesna pitanja i daje bolesne odgovore.Ja bih to nazvao seksualnom frustraciom usled nedostatka istog.Sa druge strane sve one kao ne silaze...ili bar vecina njih.Sve su kao iskusne,mozda one stvarno misle da jesu..Sta mislite da li to ima veza sa cinjenicom da samo u Beogradu ima 5 devojaka na jednog muskarca?Da li su za to njihovo nezadovoljstvo krivi muskarci,jer oni vise nisu kao sto su nekada bili(tako bar zene kazu)?Da li one zbog patrijahalnog vaspitanja,koga mozda i nisu svesne,sve sto im nije jasno mogu da pitaju ovde,gde se uglavnom ne zna ko je ko?Voleo bih da prodiskutujemo malo na ovu temu
 
sve ribe postavljaju bolesna pitanja i daju bolesne odgovore
sve su seksualno frustrirane
sve su nezadovoljne

odakle ti pravo da ovo tvrdis?
o cemu uopste da diskutujemo?
 
shokne:
Cinjenica da je LJUBAV I SEX najposeceniji na forumu.Cinjenica je da sve vise riba
postavlja bolesna pitanja i daje bolesne odgovore.Ja bih to nazvao seksualnom frustraciom usled nedostatka istog.Sa druge strane sve one kao ne silaze...ili bar vecina njih.Sve su kao iskusne,mozda one stvarno misle da jesu..Sta mislite da li to ima veza sa cinjenicom da samo u Beogradu ima 5 devojaka na jednog muskarca?Da li su za to njihovo nezadovoljstvo krivi muskarci,jer oni vise nisu kao sto su nekada bili(tako bar zene kazu)?Da li one zbog patrijahalnog vaspitanja,koga mozda i nisu svesne,sve sto im nije jasno mogu da pitaju ovde,gde se uglavnom ne zna ko je ko?Voleo bih da prodiskutujemo malo na ovu temu


Idi malo na Aleksejeve, Acine i Sinnketove teme .... pa onda možemo da pričamo o tome ko postavlja bolesne teme i ko u mozgu nije sam.
 
Ni Aleksej ni Sinnke ni Aca ne postavljaju bolesna pitanja. Samo ne umeju da se artikulisu direktno, i njihova pitanja treba da procitas izmedju redova. I nisu uopste bolesna, naprotiv. Oni su za ljubav i romantiku vise nego bilo ko drugi.
 
Daenerys:
Diskutovala bih na tvojoj temi ali bi bilo lepo da prvo definishesh shta su to bolesna pitanja....chisto da bi znali o chemu se radi?

Po meni nije normalno da devojka ide unaokolo i prica UH STO SAM SE SINOC... to je svakako blaza varijanta ili SINOC MI JE OKRECIO KRAJNIKE,to sam negde procitao,STRASNO.Vecina devojaka koje ja poznajem se tako ponasa.Mozda ja imam pogresna shvatanja ali kada je devojka u stanju da tako nesto za sebe kaze onda stvarno nesto sa njom nije u redu(po mom misljenju).Srozava se na taj nacin a posle se zali sto ne moze da nadje normalnog decka i sto je muskarci gledaju kao objekat.
 
zelenooka:
Ovo sam i ja htela reći... Drugim rečima možda, ali to je to. :wink:
(najviše obožavam ove likove koji posle 2 poruke već daju svoje procene o nama...) :roll:

Objasni mi termin NAJVISE OBOZAVAM molim te.Mnogo gledas Radovana III :p
Respect za tvojih 20000000002 postova
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top