BWM 5 - kako sada to? (nije mi jasno)

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
A

Aleksej_BASO

Gost
Evo sta mi se desilo... Znaci totalno sam zbunjen! :shock:


Dosao mi je rodjak iz Austrije, i izasli smo u grad. A on je godinu dana stariji od mene, onako OK frajer, nista mu ne fali. Inace vozi neki OK BMW 5 koji je tako manje vise krs jer je mator 7-8 godina ali eto kod nas je to auto glava boli.


I odjednom mi sve nesto ribe uvaljuju br telefona dolaze da se jave, pricaju sa mnom sve opusteno, totalno zbunjen :shock: Prosto mi zao sto sam se to vece smuvao sam sa jednom ribom, kad me je vec tako krenulo :) E sada videcu sta ce biti sa njom, ali nije ni bitno to.

Nego kako to zenske tako naprasno promene ponasanje?
 
Konstantin79:
Samo glupače se pale na to, a ima svakakvih....
To ne znači da su sve ženske takve....naprotiv.
Istina je!Ja sam imala decka koji je imao neki sportski tip BMW-a i odlicno su izgledala za nase standarde,uvek bi ih parkira negde blize kaficu kako bi mogao da vidi koja ce sve devojka da zastane pred njima.Ibilo ih je dosta koje su se okretale i smeskale,ali bilo je i onih koje nisu.Licno je mislio da cu i ja pasti na tu foru sa dobrim kolima,ali mani je samo bilo muka od toga! :-?
 
Pa....danas među mnogima vlada poremećen sistem vrednosti. Ja lično se nisam susretao sa takvim devojkama, pa ne mogu baš da objašnjavam zašto one to rade....Ali, znam da se nikada ne bih smuvao s nekom koja sva ustrepta kad vidi da sam došao dobrim kolima....e stvarno ima svašta.
Nadam se da nikog neću uvrediti, ali pretpostavljam da su u pitanju devojke kojima su uzor pevaljke iz Granda, pa ih mame dobra kola, bunde, šljokice....i šta ti ja znam šta još....moraju da furaju svoj stil na svakom planu. Drugar, takve devojke izbegavaj.....to je jedino što ti mogu reći. Probaj da malo promeniš mesto na kom ćeš izaći.
 
Aleksej_BASO:
Evo sta mi se desilo... Znaci totalno sam zbunjen! :shock:


Dosao mi je rodjak iz Austrije, i izasli smo u grad. A on je godinu dana stariji od mene, onako OK frajer, nista mu ne fali. Inace vozi neki OK BMW 5 koji je tako manje vise krs jer je mator 7-8 godina ali eto kod nas je to auto glava boli.


I odjednom mi sve nesto ribe uvaljuju br telefona dolaze da se jave, pricaju sa mnom sve opusteno, totalno zbunjen :shock: Prosto mi zao sto sam se to vece smuvao sam sa jednom ribom, kad me je vec tako krenulo :) E sada videcu sta ce biti sa njom, ali nije ni bitno to.

Nego kako to zenske tako naprasno promene ponasanje?
.. meni samo nije jasno kako su sve one videle kola, ako ste bili u nekom lokalu? Da li si se ti vozao po gradu? Razjasni malo.

Poenta je da ce uvek biti devojaka koje vole novac i moc, cuvenih 'sponzorusa', tako da nema sta tu da bude jasno.. navikni se i prihvati ili ne, suluda je borba sa vetrenjacama.
 
Cruella:
bwm ili bmw
sto me zbunjujete?

.


Ovo :)

BMW%205-series.jpg


Samo crni.
 
Aleksej_BASO:
NI meni nije jasno, ali nekako su me videle jer su pitale.... :shock:

Jesmo se malo vozali po gradi isli da jedemo i sl. A i ima parking uglavnom ispred mesta gde smo bili.
E SOKOLE, a meni sad nije jasno cemu ovo ...
"Prosto mi zao sto sam se to vece smuvao samo sa jednom ribom, kad me je vec tako krenulo"

... sto ce reci da sebi dozvoljavas da imas bilo sta s devojkama koje su obratile paznju na tebe samo i iskljucivo zbog auta ?!? :-?
 

Back
Top