Anketa: Ratko Mladić

Da li je Ratko Mladić:

  • Heroj

    glasova: 39 44,3%
  • Zločinac

    glasova: 37 42,0%
  • Žrtva

    glasova: 7 8,0%
  • Ne znam

    glasova: 3 3,4%
  • Ne zanima me

    glasova: 2 2,3%

  • Ukupno glasova
    88
  • Anketa je zatvorena .
kyoatia:
da je nevin ne bi se skrivao po šumama sada

nego bi branio svoju nevinost pred sudom

a ne ovako samo zavlači svoju obitelj i cijelu državu za onu stvar!!!!
Mislis da je prvi koji se, nevin, skriva? Mozda mu bas obitelj i pruza najvecu podrsku, znajuci da ga nikad vise nece videti ako ode u Haag, da je taj sud realan i neutralan, dokazao bi on svoju nevinost, ali nije, osim toga, on je odgovoran samo svom, Srpskom narodu, i nokom vise. I vasim generalima sude, zato sto su se branili od navale Turaka 93-e, i kakvi su rezultati?
 
hektorius:
Mislis da je prvi koji se, nevin, skriva? Mozda mu bas obitelj i pruza najvecu podrsku, znajuci da ga nikad vise nece videti ako ode u Haag, da je taj sud realan i neutralan, dokazao bi on svoju nevinost, ali nije, osim toga, on je odgovoran samo svom, Srpskom narodu, i nokom vise. I vasim generalima sude, zato sto su se branili od navale Turaka 93-e, i kakvi su rezultati?

heroj bi bio da se ne skriva
jer bi tada skinuo teret sankcija nad leđima Srbije

Zločinac je veći za građane Srbije
jer zbog njegovog skrivanja
vaša zemlja tapka na mjestu

eto toliko
 
hektorius:
Mislis da je prvi koji se, nevin, skriva? Mozda mu bas obitelj i pruza najvecu podrsku, znajuci da ga nikad vise nece videti ako ode u Haag, da je taj sud realan i neutralan, dokazao bi on svoju nevinost, ali nije, osim toga, on je odgovoran samo svom, Srpskom narodu, i nokom vise. I vasim generalima sude, zato sto su se branili od navale Turaka 93-e, i kakvi su rezultati?
.......lega brkas kruske i jabuke....Turaka nema(u Bih) Turci su u Turskoj....ako je to tvoj posprdni naziv za stanovnike BiH..muslimanske vjeroispovijesti.....onda si "Ti" veci "Turcin" od njih,,,,,sorry ali mislim da bi moderator morao uvesti reda sto se tice postivanja nacija i vjeroispovijesti.....
 
Hrc2007:
.......lega brkas kruske i jabuke....Turaka nema(u Bih) Turci su u Turskoj....ako je to tvoj posprdni naziv za stanovnike BiH..muslimanske vjeroispovijesti.....onda si "Ti" veci "Turcin" od njih,,,,,sorry ali mislim da bi moderator morao uvesti reda sto se tice postivanja nacija i vjeroispovijesti.....
Nisu za nas govorili da smo poreklom Turci...ili iz Irana...pa i predsednik da dopusti tu mogucnost...osim toga, ti Bosnjaci se ne uvrede kad ih tako zoves, bez brige.
 
Obersturmfuehrer:
aj dosta sa ovim glupostima, pa 2 glavna coveka nazi nemacke nisu bila ni optuzena...to valjda znaci da su nevini...
......imam simulaciju avioncica...hoces da ti posaljem.....ima i Bf110....mada je meni drazi 109e.....najljepsi mi JU-87----lijep,ali spor....svidja mi se i ZERO.....lagan,brz,ali osjetljiv....
 

Back
Top