Aljbin Kurti radi za srpski SDB!

Alekasandar2

Iskusan
Poruka
5.546
PRIŠTINA - Ministar kulture Kosova Astrit Haračija optužio je juče lidera ekstremnog pokreta „Samoopredeljenje” Aljbina Kurtija da „radi za srpske tajne službe”, javlja Tanjug.

- Pošto sam analizirao situaciju, došao sam do zaključka da bi neko trebalo da bude odgovoran. Ili Aljbin Kurti ili Astrit Haračija radi za Srbiju, za njihove tajne službe, naveo je on u intervjuu prištinskom Ekspresu.

Kurti, lider pokreta „Samoopredeljenje”, koji se protivi bilo kakvim pregovorima s Beogradom o budućem statusu Kosova, nalazi se u pritvoru zbog optužbi da je 10. februara organizovao nasilne demonstracije u Prištini u kojima su život izgubile dve osobe.
Dnevnik Epoka e re izveštava da je „Samoopredeljenje”, koje Kurtija smatra „političkim zatvorenikom”, organizovalo potpisivanje peticije za njegovo oslobađanje.

Peticiju su, kako navodi list, prvi potpisali analitičar Nedžmedin Spahiju i glavni i odgovorni urednik Epoke e re Muhamet Mavraj.
 
misoni:
Ова изјава је у функцији унутаршиптарских обрачуна.Тај Курти вероватно има моћну подршку,па га противници дискредитују овом изјавом.8-)

Ajde dobro, znači krenula je i demokratizacija Kosova: Pre 20 godina ti je takav status špijuna značio moć i privilegije.....
 
misoni:
Ова изјава је у функцији унутаршиптарских обрачуна.Тај Курти вероватно има моћну подршку,па га противници дискредитују овом изјавом.8-)

ajde da ponovo pocnem sa "verovali ili ne", valjda mi je to ostalo od "zabavnika", elem... verovali ili ne to se odavno prica, kao... kako to da "neprijatelja nr. 1" srbija ne eliminise, vec ga pusta medju prvima iz zatvora, i on nikada ne komentarise njegovo vreme u zatvoru...bla bla... i sada svojim "delom" cini mi se da potvrdjuje tu pretpostavku... sam protiv ostalih ... na kosovu.
 

Back
Top