SEX POSLE RASKIIDA?

Butterflies And Hurricane:
A koliko ste dugo bili u vezi? Jel ste raskinuli zbog mobilnog i onoga shto je bila prethodna tema?

ps. ako smem da pitam...:)

Naravno,prva tema je bila cesto slusano pitanje od drugarica pa me je zanimalo misljenje drugih ljudi nije licni primer i ne verujem da ce ikada biti jer zaista mislim da nemam nikakav razlog da preturam decku po telefonu i ... (ako ima bolje neka nadje.ha,ha) ne ako zeli da me prevari ja to zaista ne mogu da sprecim listanjem imenika i citanjem poruka.a ovo sad je vise dilema da li je tako postepeno lakse preboleti,zavaravanje samog sebe,navika ili izgovor dok neosetis potrebu da krenes dalje nije toliko stvar u seksu koliko u osobi.Generalno gledano ova i prva tema nemaju veze osim sto su od mene,ali imam ja tako nekad cudna pitanja u trenucima dosade....pozdrav
 
You wil be lonely.You will cry.You will wish you had never been born.You will curse the fates.You will rush to the phone approximately twenty-seven times per day to call him and beg him to take you back.
But take your finger off that dial. The dread obsession is a mighty master,and takes no prisoners. If you want to destroy yourself,you can always become a heroin addict.
CYNTHIA HEIMEL
 
igla u plastu sena:
a kad postaviti granicu

Onog momenta kad raskinesh. Ako je raskid jasan, ne postoji nishta shto bi moglo da te vrati u vezu, zashto onda uopshte razmisljash o daljem sexu. Na taj nacin samo sebi i toj osobi oduzimash dragoceno vreme da sretnete nekog novog....
Nema tu mnogo filozofije...
 
igla u plastu sena:
A kad prekuti u slucaju da nema druge osobe jer verujem ako se upustis u to posle raskida da je tesko prekinuti


Vidim da je post izmenjen. Ako ne zelish da cujesh suprotno mishljenje od odluke koju si vec donela...onda ne vidim svrhu teme. Radi shta hocesh..
 
HELENA33:
zavisi zasto zelis da od veze napravish sex kombinaciju... moze da bude i jedno i drugo...

Pa valjda radi navike,ili kad sve nestane valjda je seks jedino dobro sto ostane, mada sa druge strane mislim da ako nismo funkcionisali, bolje je odmah prekinuti i sa sexom ma u stvari ne znam ne valja ni jedo ni drugo... bivsi je bivsi kako god okrenes i iz kog god ugla da gledas
 
igla u plastu sena:
Pa valjda radi navike,ili kad sve nestane valjda je seks jedino dobro sto ostane, mada sa druge strane mislim da ako nismo funkcionisali, bolje je odmah prekinuti i sa sexom ma u stvari ne znam ne valja ni jedo ni drugo... bivsi je bivsi kako god okrenes i iz kog god ugla da gledas

Nikad on nije bivsi dok je u tvojoj glavi.
Ako nemas s kim a hitno ti je onda se istorbaj, sta ces drugo.
 
igla u plastu sena:
Pa valjda radi navike,ili kad sve nestane valjda je seks jedino dobro sto ostane, mada sa druge strane mislim da ako nismo funkcionisali, bolje je odmah prekinuti i sa sexom ma u stvari ne znam ne valja ni jedo ni drugo... bivsi je bivsi kako god okrenes i iz kog god ugla da gledas
ja u tu naviku bash nesto i ne verujem... a ako je sex jedini bio ok zasto da ne... mada, mislim da to i nije bash izvodljivo jer uglavnom kod jednog od partnera ostaju neke emocije i onda mu tesko pada takav izbor...
 
Ako je raskid bio bolan,i ako prema doticnoj osobi gajis jos neka osecanja,onda je sex isto sto i samoubistvo(sa tom osobom).Onda je nikako neces zaboraviti,jos ces posle odredjenog vremena povceti da verujes da jos ima nade......i onda ces se gadno razocarati.
Ako je raskid bio ok,ako si sigurna/siguran da tu osobu ne volis vise,znas da ti ne odgovara ni u cemu osim u krevetu,to je onda prava stvar.
Samo treba razgraniciti i rascistiti sve sam sa sobom,pa se onda dati u akciju.
 
Kao prvo odlicna tema :idea: ...kao drugo pitanje je da li i dalje postoje emocije :!: ...jer ne dolazi uvek do raskida zbog prestanka emocija...hhmmm :?: ....mislim da moze da se desi sex ,ali samo par puta...i polako nestaje kao duvanski dim...ne ostavljajuci svoj trag na ono sta je bilo...ja sam uglavnom protiv,da skratim :lol: :lol: :lol:
 
Emily_Bg:
Ako je raskid bio bolan,i ako prema doticnoj osobi gajis jos neka osecanja,onda je sex isto sto i samoubistvo(sa tom osobom).Onda je nikako neces zaboraviti,jos ces posle odredjenog vremena povceti da verujes da jos ima nade......i onda ces se gadno razocarati.
Ako je raskid bio ok,ako si sigurna/siguran da tu osobu ne volis vise,znas da ti ne odgovara ni u cemu osim u krevetu,to je onda prava stvar.
Samo treba razgraniciti i rascistiti sve sam sa sobom,pa se onda dati u akciju.

Slazem se s tobom u potpunosti.
Treba biti s takvom osobom samo onoliko koliko ti prija u sexu.Kad vam dosadi ili neko nadje partnera cao,dovidjenja.
Meni se to jednom dogodilo sa mladicem sa koijm sam bila 3 godine.Raskinuli smo i posle odredjenog vremena poceli ponovo - zbog seksa -naravno, ali sam ubrzo shvatila da mi vise ni sex sa tom osobom nije ono sto je bio i da je izgubio svoju car.Navika je cudo:roll:
Kad jednom s nekim raskines - cao, dovidjenja. Mozda zudnja ostaje, ali samo u glavi. Stvarnost je ipak malo drugacija;)
 

Back
Top