Pogledajte ovo:

" Al ga je opravio, svaka mu cast !!! "

Ma nije mi jasno sta su hrvati ovime hteli???
Da nas obrukaju, ismejavaju, omalozavaju ili ti sta drugo pa su to stavili na net!!???
Pa zar ne vide da su te nase psovke celom svetu zanimljive!
Evo njihovog likovanja:

Najkorisniji igrač nedjeljnog All Star susreta Kobe Bryant na terenu ne štedi protivnike, a na nedavno odigranoj utakmici Lakersa i Bostona, pokazao je da u svom arsenalu ima rješenje i za vrckave suigrače.

Zvijezda Lakersa pokazala je za vrijeme izvođenja slobodnih bacanja, kako ume da kaže i poneku na srpskom.

Na prijateljsko dobacivanje suigrača Vladimira Radmanovića, prije samog izvođenja slobodnjaka, Kobe se okrenuo i drugarski mu, uz osmijeh, poručio: Puši k.....!

Neizostavne dijeliće slikovitog jezika s Balkana Bryant je naučio igrajući tijekom karijere s nekoliko srpskih košarkaša, među ostalim i s Vladom Divcem.


Hahaha!
Svi mi psujemo zar ne???
A bas me zanima kako bi ta psovka zvucala na njihovom "cistom" hrvatskom jeziku???
Ne kazem da je psovanje kulturno ali sto se tice nas i njih ma svi smo bre isti !!!
I kod nas i kod njih ima svega i svacega!!!
 
Ma ko koga vredja???
Procitaj malko bolje sta su oni napisali pa ce ti biti jasno da oni sebe izdizu a nas ponizavaju!
Kao svi oni kulturni, posteni, kao psovki i slicnih stvari kod njih nema. Samo kod nas Balkanaca ima nekulture i ostalih losih stvari !!!
 

Back
Top