Sta slusate u autu?

Superbird

Iskusan
Poruka
5.755
Poz svima! Ja uglavnom visim na Automobilizmu, a na ovaj deo foruma nisam zalazio pre ovog trenutka :D
Pre nekog vremena mi je radio stao na 98.5 MHz (Roadstar Radio) i zablokirao, sto i nije tako lose, jer pustaju uglavnom domacu zabavnu i stranu muziku, bez narodnjaka, turbo folka i sl. Sta vi najvise slusate?
 
Hmm... doksam za volanom mogu bilo štada slušam... bukvalnomi ništa nesmeta... al ipak najviše preferiram Dženariku... il bilo koju drugu šofersku stanicu... ... ...kaaad poželiš aaarmoniku, saaamo slušaj Dženariku... udri brigu na veseljeee... šalji pozdrav, šalji želje... rke koke, rke koke...
 
Sve zavisi od toga gde se nalazim.
Proslog leta sam imao priliku da skoro svakodnevno lutam po Srbiji (kakvo je to mucenje bilo) i trebalo je imati srece da uhvatis bilo koju normalno lokalnu stanicu, jer sve male stanice samo narodnjake tresu.
Roadstar je dobar gde ga ima, B92 takodje ima dobru muziku i dosadne emisije (sreca pa ne pricaju puno izmedju pesama), a kad sve to smori odvrnem "Raider on the storm":D
 
102.9 - imaju noviji rock, heavy metal i slicno
102.1 - uglavnom noviji rock.
103.7 - pustaje sve, rock, rap, country
99.1 - stariji heavy metal
104.7 - country stanica, slusam nekada kad vozim pickupa (takva muzika ide uz njega)

I onda menjam jednu po jednu stanicu dok ne nadjem onu koja mi odgovara. Ako nema nista dobro, onda ubacim CD.
 

Back
Top