gubljene nevinosti

red boy

Zainteresovan član
Poruka
353
Interesuje me gubljenje nevinosti,sa medicinske strane-da li pri prvom odnosu,zena treba da krvari(manje ili vise),ili ne mora...
Tacnije imao sam odnos sa svojom devojkom,i posle prvog puta nije bilo traga krvi(cak ni na kondomu),nego posle desetak dana(i posle 10-15 odnosa)...
Da li je to zdravo/normalno??
Narocito sto sam mislio da svaka zena treba bar mao da krvari...
Treba mi strucna informacija
 
Hahaha, 10-15 odnosa za deset dana, neko nije gubio vreme :lol:
Pa pitaj na Zdravlju, onda, ovde će samo da te isprozivaju. Osim ako ti je to i bila namera :lol:
Naravno da ne mora da krvari, naročito ako je posle krvarila.
Koliko imate godina?
 
red boy:
Interesuje me gubljenje nevinosti,sa medicinske strane-da li pri prvom odnosu,zena treba da krvari(manje ili vise),ili ne mora...
Tacnije imao sam odnos sa svojom devojkom,i posle prvog puta nije bilo traga krvi(cak ni na kondomu),nego posle desetak dana(i posle 10-15 odnosa)...
Da li je to zdravo/normalno??
Narocito sto sam mislio da svaka zena treba bar mao da krvari...
Treba mi strucna informacija

Шта тебе ту у ствари забрињава?
Да ли је била невина? Да ли је нормална-здрава? Шта?
 
Pipi Langstrumpf:
Aj...izgleda da sam ja najgrdja mirodjia u svakoj corbi..uzas...
Nemogu da pomognem,davno bilo zaboravila sam :) :)
Pipi, nemoj se ljutiti, moram da te ispravim jer si ti moja ljubimica- ne mogu se piše odvojeno i ne moram isto....to sam već primetio da si par puta napisala....pa reko' hajde kad su tvoji postovi već toliko pametni, šteta da im kvariš izgleda gramatičkim greškama :D POzz

A što se krvarenja tiče, i mojoj devojci i meni se tako desilo, slično...Možda se prvi put otvorila samo malo, a posle 10 puta se već i ona i ti opustili, pa si je rascepao... ;-) :D :D
 
Hellen:
??? ???? ?? ? ?????? ??????????
?? ?? ?? ???? ??????? ?? ?? ?? ????????-??????? ????
Pitanje je na mestu, upoznao sam gomilu "nevinih" na pricu, a u stvari... I ne mora da krvari, plus, desava se da i ne pukne himdza na prvu, nego se samo razvuuuuce (narocito ako si slabo obdaren, he, he), plus, desava se da je riba gurala sve i svasta pre toga, pa je nevina samo za patku, plus... Ma, imas gomilu varijacija, ne sekiraj se, nego samo tako nastavi, bice od tebe jebach
 
red boy:
Hvala na odgovorima.vrlo duhovito :) i poucno...
Nemoj da se nerviraš u vezi te krvi....jedino mi čudno da je to bilo posle 10-15 odnosa? Kod moje devojke je bilo tako da prvog puta nije krvarila, ali ni ja nisam sasvim ušao,mada je ona rekla da jesam (neiskusne devojke su često uplašene, i jako ih boli, pa imaju osećaj da su izgubile nevinost i kad je malo jači bol), a drugi put je bilo krvi...Malo je zabrinjavajuće da 10-15 puta nije bilo krvi, a onda odjednom da....Da nisi bio možda suviše grub?
Inače, kod nekih devojaka je veoma elastičan himen, i uopšte ne mora da dođe do krvarenja.
 
2pike:
Pitanje je na mestu, upoznao sam gomilu "nevinih" na pricu, a u stvari... I ne mora da krvari, plus, desava se da i ne pukne himdza na prvu, nego se samo razvuuuuce (narocito ako si slabo obdaren, he, he), plus, desava se da je riba gurala sve i svasta pre toga, pa je nevina samo za patku, plus... Ma, imas gomilu varijacija, ne sekiraj se, nego samo tako nastavi, bice od tebe jebach

Slažem se sa odgovorom i da dodam , da posle treće , četvrte ti ne treba krv kao dokaz da je nevina ili ne.....nauči miško da raspoznaje nabore i membranske izrasline....Inače piče od nedelju dana posle prvih 3 puta, se zove nektarina, zato što je malo nabubrela i tada je najsočnija......Fruktal....uz saradnju sa prirodom....
 

Back
Top