Belgija

schellie

Početnik
Poruka
12
Da li ste ikada posetili Belgiju i kakvo je vase misljenje o njoj? Ja zivim u Belgiji i mislim da je lepa zemlja, pa eto cisto zelim da cujem druga misljenja i naravno zelela bi da uspostavim kontakt sa nasim ljudima koji zive u Belgiji.
Veliki pozdrav :)
 
Pravo da ti kazem ja idem busom, imas autobus lastin bus koji staje u liezu, briselu i antwerpenu, voz ti je skup a posto se plasim letenja avionom tu te ne mogu informisati. Autobus imas sigurno sredom sa basove stanice u 10.30h a mislim da ide i subotom.
Pozdrav iz Antwerpena :)
 
do antwerpena je 15000 dinara, toliko je moja mama platila u januaru, ne ne staju samo u antwerpenu, staju i u liezu ako ima putnika, mada ti liez nije daleko od brisela tj u beligiji nista nije daleko jer je mala a i vozovi idu u svaku zabit na svakih pola sata.
 
hei.
Trebala bih da idem u Belgiju u julu.medjutim kolko vidim Lasta je ukinula buseve za tamo,a avion mi je preskup.


da li neko moze da mi da jos neku informaciju kako da stignem do tamo sto jeftinije?

hvala
 
zdravo svima in belgije,vidim da ste vi pisali dosta odavno ovde ali se nadam da jos postoji neko i sada u belgiji.videla sam jendu devojku koja jivi u mechelenu,la zivim u willebroeku,i dosta sam blizu nje,mojda se upoznamo.ili ako ima nekoga u blizini i jeli nova poznanstva veoma bih se radovala.ja sam dosla ovde putem braka,sada 4 meseta,i dosta sam usamljena,pa bih rado sa nekim porazgovarala.i mojda napravimo i neki biznis ko zna?ja sam frizerka po zanimanju pa mojda neko jeli da se i osisa,ili nesto slicno ali nije obavezno moje i samo jedna kafitaa.moj broj tel je 0487639177 slavita.puno pozdrava svimaa!!
 
Zdravo svima na ovom forumu. Mjesecima pokusavam da nadjem posao kuvara u Belgiji jer mi je,citajuci o toj zemlji sve tako privlacno i tako bi volio otici iz ove uzasno dosadne Bosne. Ako ima iko kakvu informaciju neka mi pise. Imam Makedonsko drzavljanstvo i pasos.Pozzzz svima:gace::gace:
 
zdravo svima in belgije,vidim da ste vi pisali dosta odavno ovde ali se nadam da jos postoji neko i sada u belgiji.videla sam jendu devojku koja jivi u mechelenu,la zivim u willebroeku,i dosta sam blizu nje,mojda se upoznamo.ili ako ima nekoga u blizini i jeli nova poznanstva veoma bih se radovala.ja sam dosla ovde putem braka,sada 4 meseta,i dosta sam usamljena,pa bih rado sa nekim porazgovarala.i mojda napravimo i neki biznis ko zna?ja sam frizerka po zanimanju pa mojda neko jeli da se i osisa,ili nesto slicno ali nije obavezno moje i samo jedna kafitaa.moj broj tel je 0487639177 slavita.puno pozdrava svimaa!!

ja se javljam imam ideje od gajenja cveca do servisera elektronike profesionalan sam pekar ...itd javte se srpsko drzavljanstvo imam e-*mail mimarko85@gmail.com zeleo bi da dodjem u belgiju i da tamo posao zapocnem
 

Back
Top