Muskarci pomozite..ima li neko slicno iskustvo??

G

gosca26

Gost
Dopisujemo se 5 meseci,intenzivno i predivno nam je.Mnogo daleko zivimo,ali cemo se videti uskoro.Rekao mi je da me voli,a i ja dosta osecam...mozda vam zvucim naivno,ne znam da li moze tako nesto da se oseca ovde,ali tako je.Poenta je da on zivi sa devojkom!!!!!!Na tren mu verujem,a tren,ne,kad mi prica o svojim osecanjima prema meni.
Ne znam koliko je iskren,kaze da se boji,da on i ja odgovaramo jedno drugom,ali ni sama nisam pametna.Kaze da njima ne ide,cim je sa mnom stalno,na chatu.Ona zna da on chatuje,ali sam shavtila da im je odnos bez veze,ali ipak je on sa njom,a ne sa mnom.
Jel imao neko slicna iskustva?jel to klasicno zajebavanje radi malo sexa?
 
UVEK BICU TU...:
Da me ne shvatis pogresno, ali mislim da je malo glupo da se neko "cima" 5.meseci s porukama zbog "malo sexa", zar ne?
Sacekaj da ga licno upoznas, pa vidi sta ce biti...nikad ne budi pesimista unapred...pa ako se ne daj Boze razocaras, ebi ga...

Jel ste se barem culi telefonom?
SMS varijanta,nemamo para za neke telefonske razogovore,doduse samo jednom smo se culi..
za 5 meseci i nije nesto
nisam sigurna da bi neko ostavio devojku sa kojom zivi da bi sa drugom gradio vezu na daljinu..
znam da treba da cekam da se vidimo,samo svaki raskid je komplikovan,a mogu da zamislim tek kad je tu cela familija izmesana i sve sto ide uz to
On stalno prica da mu treba da bude siguran u ono sto ja osecam,ali mi nesto govori da nikad on nece moci da bude dodvljno siguran..
plasim se ja da zapocinjem nesto prevarom..sujeverje ili sta je?
Cak i ako se vidimo i bude sve odlicno,ne znam dokle da idem,a da se posle ne osetim izgrano,ako se sve ne odigra u moju korist.Zbunjena sam,mada znam da ce vreme i susret pokazati dosta toga.
Nerealno je ocekivati da covek prekine zbog net poznanstva,jel?
 
Mene zanima(iskreno) sta ti uopste ocekujes od njega?
Jel veza, brak ili nesto trece?
Ako on sam odluci da se razvede(mislim ne zbog tebe, vec njihove propale veze), onda to nije bila prevara, zar ne?
Uostalom, ako vam je sad problem da se cujete zbog daljine i novca, sta ce biti ako se jedno drugom zaista svidite? Ko ide u onaj drugi grad, ti kod njega, ili on kod tebe?
Ima tu mnogo problema, ako mene pitas...
 
UVEK BICU TU...:
Mene zanima(iskreno) sta ti uopste ocekujes od njega?
Jel veza, brak ili nesto trece?
Ako on sam odluci da se razvede(mislim ne zbog tebe, vec njihove propale veze), onda to nije bila prevara, zar ne?
Uostalom, ako vam je sad problem da se cujete zbog daljine i novca, sta ce biti ako se jedno drugom zaista svidite? Ko ide u onaj drugi grad, ti kod njega, ili on kod tebe?
Ima tu mnogo problema, ako mene pitas...
Mislis da ja ne vidim koliko ima problema,zato i pitam.
Ja sam ta koja ide u njegov grad,ja sam ta koja sam ga jednom zvala,jer on navodno nikad nema kredita i nema para....slab je to izgovor.Vise mi zvuci kao da bi mogao da se opravda sam sebi jednog dana kad nista ne bude i on bude u ljubavi sa svojom devojkom,kao nije on nista,ja sam ga zvala.Cini mi se da ja mnoogo vise dajem i cinim,zato i trazim savet.Ja ocekujem vezu,za pocetak,kasnije mozda i nesto vise,ne mogu o tome ni da mislim sad kad on ima nekoga pored sebe.Nisu u braku,zvanicno,ali zive zajedno.
Trebalo bi nista da ne ocekujem,da se vidimo,pa da vidim sta ce biti,samo ne znam kako da smanjim svoja ocekivanja?
Hvala na savetima u svakom slucaju
 
UVEK BICU TU...:
"kako da smanjim svoja ocekivanja?"

E upravo ovo je meni unistilo naizgled savrsenu vezu, barem se ja tako osecam...
Samo budi optimista, ali u meri u kojoj neces biti povredjena, a sve ostalo ce doci na svoje mesto...ako je ono pravo...
Hvala,pokusacu bas to.
Mislim da on od mene ocekuje da prvo malo vara svoju devojku sa mnom,pa da nas malo uporedjuje,od prilike tako nekako.rekla sam ja da to nece moci tako.Zbog toga je meni i sve sumnjivo.Nece on zbog lepog razgovora sa mnom da prekine to,takav ja utisak sticem,ali kad se vidimo...bez ocekivanja prevelikih..ako je pravo,pravo je,ako ne,nikom nista
Hvala ti
...a kako si ti upropastio svoju na izgled savrsenu vezu?Ako ne pitam previse?Pesimizmom ili velikim ocekivanjima?
 
UVEK BICU TU...:
Prevelikom paznjom, preteranom ljubavlju koju nije zasluzila, ma ne znam vise ni sam...
Samo znam da je rekla "da me voli, i da ne zna zasto me ostavlja, ali da tako treba da bude..."

Da *...

Bas mi je zao da cujem to.Ako meni ne uspe,javicu ti se da se tesimo....
sta cu
udri brigu na veselje
mozda mozemo da se dopisujemo,kad si vec tako fin i savetujes me lepo.
WAW,kakav los start..ali eto,da probam...ostavi mail ili neki kontkat ako hoces
ako ne..hvala na lepim savetima,stvarno cu pokusati da smanjim svoja ocekivanja,mada sam se bas zagrejala i uh,mnogo je komplikovano,tako hocu da mu verujem i da ga imam samo za sebe,sebicno,ali opet vrlo prirodno.
A jel ti nikako ne mozes da sredis stvar sa tvojom bivsom?
 
UVEK BICU TU...:
Ostavio bi ti mail, ali ne mogu ovde u javnom delu...zbog zloupotreba...
Jos je volim, ostalo je sve otvoreno...treba joj kao neko vrme da shvati sta joj se sve desava...
Po njenoj prici sve je bilo savrseno, a onda odjednom...videcu...jos ima nade u meni...

Hvala ti za ponudu o "medjusobnim" utehama...
Jedino sto ti mogu reci je da budes uporan..uvidece ona sta je izgubila,samo da ne bude kasno.
Nada je ono sto covek poslednje gubi
Ne odustaj ako vredi,a vidim po tvojoj prici da vredi....
 
Dartraven:
nije_lako:
Dartraven:
Da,ovako samo zivi sa ribom,boli te uvo! :lol:
Nisi shvatio poentu...pokusavam devojci da dam :idea: ! :wink:
Mustre ste vi...opasne! :twisted:
Ma reci joj bre da se okaci kretena,to joj je naj bolji savet! :wink:

Najbolje bi bilo da se otkacim,od njega,znam i ja,ali radozalost ubija...kajem se uglavnom zbog onoga sto nisam pokusala...

ali moze mustra neka,ajde......neka taktika,nesto
 

Back
Top