Instalacija Skystar2 kartice

d&d

Zainteresovan član
Poruka
188
Pozdrav


Kupio sam Sky star2, hteo sam da pitam sta je sve potrebno od instalacije. Da li je ovo dobro, instaliram prvo ProgDVB, pa posle Vplug, pa posle S2emu, ili mi treba jos ponesto.

Kojim redom treba to instalirati. I da li to postoji na crosatu.


Hvala Vam...
 
Instalirao sam Skystar2 karticu sve kako je D&D napisao ali kada god promenim kanal
javlja mi se poruka o gresci:"Error ! Filter not Founded !"Elecard_MPEG2_Video_Decoder"-.Probao sam da instaliram MPEG2_Video_Decoder codec i Elecard_MPEG2 plejer ali
nista se nije promenilo.
 
Pozdrav Danijele sve sam uradio po tvome upustvu ali i dalje imam isti problem.Apsolutni sam pocetnik u ovome ali mislim da treba ponovo da reinstaliram ProgDVB Dali negde postoji upustvo korak po korak kako se to radi(od ProgDVB pa sve do ubacivanja kljuceva).
 
Prvo da se zahvalim na trudu i pomoci.Skinuo sam onaj ''ProgDVB Plugins by den78 v2.2'' i instalirao ,sada mi mnogo brze radi ProgDVB imam mnogo vise kanala i vise njih je otkljucano sve u svemu prezadovoljan sam ali mise idalje javja poruka o gresci "Error ! Filter not Founded !"Elecard_MPEG2_Video_Decoder" kada god menjam kanal.

Hvala vam....
Pozdrav!
 
Udjesh u Prog DVB / Settings / Audio and Video / Direct Show ( kartica ) pa tu izmenish filtere tu gde pishe Default Graphs.... Evo slikovito kako je kod mene...( neznaci da kod tebe mora da bude isto ) !

Zbog tebe sam instalirao ProgDVB pa bolje da ti radi ! ! ! ;) ;)

ffdcbc11a7.png
 
Evo jos jednog novajlije ljudi,najvise me zanima sta sve moze ova skystar2 karica,ukratko mogu li ja da ne uvodim kablovsku TV (total tv,digi tv) a da dobijem sto oni nude,cuo sam da moze ali kako,ljudi ne volim obaveze kao sto su racuni.Puno pozdrava!!!!!!!!
 
Dr.Gremlin:
Evo jos jednog novajlije ljudi,najvise me zanima sta sve moze ova skystar2 karica,ukratko mogu li ja da ne uvodim kablovsku TV (total tv,digi tv) a da dobijem sto oni nude,cuo sam da moze ali kako,ljudi ne volim obaveze kao sto su racuni.Puno pozdrava!!!!!!!!
Za sada nema nista od gledanja TOTAL TV itd sa skystar2, ali zato ima mnogo drugih dobrih stranih kanala za gledanje.
 

Back
Top