Da li je moguce da devojka zatrudni tokom menstruacije????

samomama:
Moze, i te kako,evo ga trci po kuci,napravljen zadnji dan menstruacije,neplaniran,ali voljen iznad svega........
pa eto o tome vam pricam,i moj malisa je napravljen zadnji dan menstruacije,ali jednostavno ne moze da se zamisli zivot bez njega.Ma samo neka se radjaju,to je nesto najlepse sto moze da se desi. :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
 
Dulence88':
Citao sam i cuo razne stvari na ovu temu, neki kazu da ne moze da se zatrudni tokom menstruacije, drugi da moze. Pa me zanima sta vi znate i koja su vasa iskustva o ovome!
NARAVNO da je moguce,prosto ne mogu da verujem kako su neki na ovom forumu (posebno me devojke iznenadjuju) neupuceni.Sanse jesu male, ali ne zanemarljive. :confused:
 
Maslachak:
...naravno da je moguce...
sevilja:
snoshaj efendija:
Male sanse ali se to meni desilo.
gost2004:
Moze. Znam devojku koja se tako 'cuvala' a beba dosla :).
Pipi Langstrumpf:
Miiiiiiiica! Crkoh od smeha. Naravno da moze. Retko.
Happy-ca:
ko tvrdi da je nemoguce taj prica gluposti,jako je retko,ali se desava.
NatasaNatasa:
Poznajem ženu koja je usled menstruacije ostala u drugom stanju.
zelenooka:
Odgovor na temu po 500000000. put - NARAVNO DA JE MOGUĆE!!!!
nerviram se za druge:
pa naravno da je moguce...kakvo je ovo pitanje uopste...
*Marina*:
Bad_Wolf:
@tema: Naravno da moze. Sada, sto je to retko - kada ti se desi i nije neka uteha...
samomama:
Moze, i te kako,evo ga trci po kuci,napravljen zadnji dan menstruacije,neplaniran,ali voljen iznad svega........
makili89:
Retko je ali moze!
neshke296:
Brate moze da zatrudni.

.....
 
A man toliko pitanja, toliko krvi proliveno samo da bi se znalo ko ce i kako ce da zatrudni, vi se plasite zatrudnece, neke osobe mole se da zatrudne preklinju koje hoce da imaju dece lakse je abortirati nego zatrudneti, imate sigurno neke prijatelje rodjake koji nemaju dece sta mislite kako je njima ko ne zeli da zatrudni partner vadi te ga na vreme, ima tri stvari AKO GA NE VADIS NA VREME ZUB ZABOLI
AKO GA NE VADIS NA VREME HLEB IZGORI
AKO GA NE VADIS NA VREME ZENA ZATRUDNI
PA SADA VI ODLUCITE
IMA LI KOGA IZ OKOLINE POZAREVCA NA FORUMU pozdrav svima #
MASLACAK vam sve to medicinski objasnjava i sve je to tacno maslacak lepo savladano pozdrav zelim lepo uzivanje u krvi, ja znam neke gospodje koje vise vole sex u krvi ali ja se onda osecam ko ubica heheh cao
 

Back
Top