Da li je moguce da devojka zatrudni tokom menstruacije????

shashava:
Pobogu znaci od svih odraslih ljudi ovde samo jedna osoba zna da istovremeni orgazam doprinosi trudnoci?! I jos se ismevaate osobi koja ima manje vise tacnu informaciju...Ahhhh... To sam cak i ovde na krstarici citala kada je izvesni mladic tvrdio da zenski orgazam nema nikakvu funkciju i neko mu je potvrdio sta moze da bude bioloska funkcija istog... ;)

Da li ima izuzetaka? Mislim - da ostane u drugo stanju - ako nije dozivela orgazam?


A jednojajcani blizanci su kada je folirala orgazam - pa su spermici navalili na jednu jajnu celiju k'o da su dve?

A multiorgazmaticne ribe imaju cetvorke?
 
Bad_Wolf:
Da li ima izuzetaka? Mislim - da ostane u drugo stanju - ako nije dozivela orgazam?


A jednojajcani blizanci su kada je folirala orgazam - pa su spermici navalili na jednu jajnu celiju k'o da su dve?

A multiorgazmaticne ribe imaju cetvorke?
Mislim da sam bila veoma jasna- ne ostaje se u drugom stanju od orgazma vec istovremeni orgazam doprinosi trudnoci, vece su sanse da se zatrudni, kapirash?
 
pa znas sta vuce, nije nelogicno da te kontrakcije koje se desavaju prilikom orgazma doprinose malo brzem kretanju (iliti uvlacenju) spermica ka jajnoj celiji (ja se zvinjavam, spermicima uvek tepam :D )...dakle nije da nema nikakve logike, mada priznajem da nesam sigurna...
ali to da ce doci do trudnoce kada je zenka dobila ako partneri orgazmiraju zajedno to je vec sasvim sigurno ordinarna budalastina. ;)
 
Pobogu znaci od svih odraslih ljudi ovde samo jedna osoba zna da istovremeni orgazam doprinosi trudnoci?! I jos se ismevaate osobi koja ima manje vise tacnu informaciju...Ahhhh... To sam cak i ovde na krstarici citala kada je izvesni mladic tvrdio da zenski orgazam nema nikakvu funkciju i neko mu je potvrdio sta moze da bude bioloska funkcija istog... ;)

Како ли се договарају око наведеног код вештачке оплодње? :eek:
 

Back
Top