Da li je moguce da devojka zatrudni tokom menstruacije????

Duska 78:
Zena u sustini ne moze 100% da ostane u drugom stanju za vreme menstruacije,a i dan, dva posle,izuzev ako se desi da oba partnera dozive orgazam u isto vreme,jer se tada oslobadjaju dve jajne celije,jedna propadne a druga bude oplodjena

:shock: :shock: :shock: :shock:

И ово одвали женско, и то још 78. годиште?????? :-?
 
Duska 78:
Pa moja draga Hellen,ovo ces naci u svakom casopisu o sexualnom obrazovanju,a i slucajno mi je sestra doktorka na ginekologiji,pa eto krala sam joj nekad knjige i citala o tome.Posto o tome ne znas bas puno,ne komentarisi nesto sto neko drugi napise ako ne znas sta to znaci.

A što kradeš sestri knjige, lepo pitaj ženu pa će ti ona već objasniti šta si odvalila. :roll:

Odgovor na temu po 500000000. put - NARAVNO DA JE MOGUĆE!!!!
 
Duska 78:
Pa naravno da sam lepo i procitala i pitala,zasto odmah nekog bombardujete zbog necega sto niste sigurni da je ispravno prokomentarisao.I nisam rekla da je uvek potreban orgazam da devojka zatrudni nego da se to desi kad je zavrsetak menstruacije a oba partnera dozive orgazam.
Ma uredu je to.... "ajde da mi to probamo praktichno. Mislim , Ti i Ja.
 
Duska 78:
Pa naravno da sam lepo i procitala i pitala,zasto odmah nekog bombardujete zbog necega sto niste sigurni da je ispravno prokomentarisao.I nisam rekla da je uvek potreban orgazam da devojka zatrudni nego da se to desi kad je zavrsetak menstruacije a oba partnera dozive orgazam.

Ајд вирни још једном у те часописе из којих се образујеш, па још једном, па још једном.....:roll:
Шта пише у тим часописима, у каквој вези је женски оргазам са зачећем?
 
Сигурно јој неко помешао странице у часопису...
А и ко ће се снаћи са тим чудним страним називима: овулација, оргазам,ејакулација...стварно нема смисла!
Што тај секс-терминологија није мало једноставнија?!
 

Back
Top