Транспорт НАТО трупа на КиМ,ускоро?!

Pa šta?

Primećen član
Poruka
541
Постоје најаве да ће се шатро мировне трупе у саставу КФОР-а појачати новим контигентом из разлога евентуалних сукоба на северном КиМ,ма шале се зар не?
натто има друге намере ако ништа друго барем демонстрацију силе,
тежак задатак имајући у виду какве су нам оружане снаге...
 
Pa šta?:
Постоје најаве да ће се шатро мировне трупе у саставу КФОР-а појачати новим контигентом из разлога евентуалних сукоба на северном КиМ,ма шале се зар не?
натто има друге намере ако ништа друго барем демонстрацију силе,
тежак задатак имајући у виду какве су нам оружане снаге...

a znaci navoda, njih zaboravio a bre???
 
Pa šta?:
Постоје најаве да ће се шатро мировне трупе у саставу КФОР-а појачати новим контигентом из разлога евентуалних сукоба на северном КиМ,ма шале се зар не?
натто има друге намере ако ништа друго барем демонстрацију силе,
тежак задатак имајући у виду какве су нам оружане снаге...
Pre bih rekao da oni to dovlache zbog albanskih ekstremista...cini mi se da su ona dvojica mrtvih u prishtini tek pochetak i da ce albanci tek osetiti sta je NATO-vska sila...
 
serb_pagan:
i da ce albanci tek osetiti sta je NATO-vska sila...
:lol::lol::lol:
Oce,oce....sigurno su ludi da ginu da bi sachuvali Srbe na Kosovu.:lol:
Oni su tamo samo da chuvaju svoje dupe i Bondstil....u tom kontextu je to ne sigurno nego moguce slanje pojachanja...da sluchajno i njih ne potkachi kada se,kako kazesh"exremisti":lol: pokrenu....to+ kao da pokazu da nece biti proterivanja.Isto tako negde beshe su plavi shlemovi garantovali da nece biti proterivanja...shto mi to poznato zvuchi:lol:
 
Pa šta?:
Постоје најаве да ће се шатро мировне трупе у саставу КФОР-а појачати новим контигентом из разлога евентуалних сукоба на северном КиМ,ма шале се зар не?
натто има друге намере ако ништа друго барем демонстрацију силе,
тежак задатак имајући у виду какве су нам оружане снаге...
...da u toku februara se očekuje transport nato seronja,kroz Srbiju...... :evil:
 
Enfroz2891.:
.Isto tako negde beshe su plavi shlemovi garantovali da nece biti proterivanja...shto mi to poznato zvuchi:lol:
mislis na srebrenicu? :confused: to su bili plavi shlemovi,ovo su NATO-vci,sa njima nema zajebavanja...razmazace albance ako nesto pokushaju...vec su im pokazali kako ce se ubuduce reagovati na eventualnu neposlushnost...zachas se oni okrenu...pogledaj samo primer avganistana,koji je bio veoma prijateljska zemlja amerima osamdesetih...
 
serb_pagan:
razmazace albance ako nesto pokushaju
Ma kad ti kazesh:lol:
Stvaraju im drzavu vec 8 goidna i sigurno ce sada zbpg ochuvanja Srba da se okrenu protiv njih:lol:
NATO-u na Kosovu su glavni problem Srbi i njihovmi trupama bi najbloje bilo da ih dole uopshte nema,tada bi po njihovom rezonu bilo stabilnosti...dok se Albanci ne okrenu i protiv njih,al onda kasno...
 
Enfroz2891.:
Ma kad ti kazesh:lol:
Stvaraju im drzavu vec 8 goidna i sigurno ce sada zbpg ochuvanja Srba da se okrenu protiv njih:lol:
NATO-u na Kosovu su glavni problem Srbi i njihovmi trupama bi najbloje bilo da ih dole uopshte nema,tada bi po njihovom rezonu bilo stabilnosti...dok se Albanci ne okrenu i protiv njih,al onda kasno...


ma nece valjda?????????????
 
serb_pagan:
ne bih rekao..ja ga video pre neki dan,opusten chovek, i ne krije se nigde...

Не знам где сте га видели,и да је тако опуштен?
Ја сам га исто видео у краља Петра испод пицерије Кошава прво је стао ауди А8 црни а иза њега пајеро можда нека тамно зелена боја прво су неки младићи истчали
голобради, нешто су гледали а онда је искочио чедо љубави и трком улетео кроз отворена врата оног ресторана који је мркела држао не знам како се зове,
не знам није ми деловало дас је опуштен,више је деловало да је унезверен и да испод одела има панцир или је билдова нешто се повећао...
у осталом његов проблем,само ово са транспортом НАТО провоцира неке сукобе?
 

Back
Top