Help

Bela tvrdjava

Početnik
Poruka
1
:?: U vezi sam sa starijim muskarcem 2,5 god,koji je ,da bi stvar bila gora,fiktivno oženjen.Ljubomoran je i posesivan.Prihvatila sam ga takvog i volim ga,pričao je ,ja ne živim sa njom,ja ne spavam sa njom itd.Vezala sam se za njega.Poslednjih 6 mes.se rastaje od mene,odlazi,dolazi,vredja,place.U medjuvremenu sam upoznala momka koji mi je poslao par e mailova,na tome se sve zavrsilo,ali dragi ih je pročitao i strašno...kao da je trazio razlog,nisam ni bila svesna koliko mogu ružnog da progutam sta mi je sve rekao.Ubedjen je da sam imala nesto više sa tim momkom i ne želi da me sasluša.Želim da razgovaram sa njim,ali se nejavlja.Sta da radim,jer sam prolupala :shock:
 
2,5 i nije neka razlika,on je ocigledno mlad za tebe.Ostavi ljubomornog i nevaspitanog manijaka koji je jos i ozenjen,jer zivot je poprilicno kratak(takvih kao sto je on ima koliko hoces i gde hoces)
 
Da nije trazio i na trepavicama da dubis?
Ma to je za oterati i nista drugo...
Deluje mi kao likovi koji bi jednim dupetom na dve stolice(izvini za poredjenje)... ko ga J...
Jos je i ljubomoran? Seronja.
 
Bela tvrdjava:
:?: U vezi sam sa starijim muskarcem 2,5 god,koji je ,da bi stvar bila gora,fiktivno oženjen.Ljubomoran je i posesivan.Prihvatila sam ga takvog i volim ga,pričao je ,ja ne živim sa njom,ja ne spavam sa njom itd.Vezala sam se za njega.Poslednjih 6 mes.se rastaje od mene,odlazi,dolazi,vredja,place.U medjuvremenu sam upoznala momka koji mi je poslao par e mailova,na tome se sve zavrsilo,ali dragi ih je pročitao i strašno...kao da je trazio razlog,nisam ni bila svesna koliko mogu ružnog da progutam sta mi je sve rekao.Ubedjen je da sam imala nesto više sa tim momkom i ne želi da me sasluša.Želim da ga isamaram i sutnem, jer inace nikada nece shvatiti kako zivot (moze da) funkcionise. A mogla bi i sebe malo, da dodjem sebi. Sta da radim,jer sam prolupala :shock:

I jos te oboje presli 30-u.
Daaaaaajjj :evil:
To ne vodi nicemu... :(

Nego je li on 2,5 godine stariji, ili ste u vezi 2,5 godine??? ( :shock: Molim te reci da je ono prvo)
 
ha ha ha... e ako on ima prava da prica o vernosti... pa zar mislis da bi on jos uvek bio u braku da ne ispunjava svoje 'bracne duznosti'???

Nemoj da si tol'ko naivna... Tebe samo koristi da ugrabi, da izvines na izrazu, malo mladog mesa, i to je to...

Sutni ga i zaboravi na tu spodobu... Svet je pun pametnih, lepih i SAMIH muskaraca... Sta ce ti neki ozenjeni starkelja sa bolesnom posesivnoscu?
 
Bela tvrdjava:
:?: U vezi sam sa starijim muskarcem 2,5 god,koji je ,da bi stvar bila gora,fiktivno oženjen.Ljubomoran je i posesivan.Prihvatila sam ga takvog i volim ga,pričao je ,ja ne živim sa njom,ja ne spavam sa njom itd.Vezala sam se za njega.Poslednjih 6 mes.se rastaje od mene,odlazi,dolazi,vredja,place.U medjuvremenu sam upoznala momka koji mi je poslao par e mailova,na tome se sve zavrsilo,ali dragi ih je pročitao i strašno...kao da je trazio razlog,nisam ni bila svesna koliko mogu ružnog da progutam sta mi je sve rekao.Ubedjen je da sam imala nesto više sa tim momkom i ne želi da me sasluša.Želim da razgovaram sa njim,ali se nejavlja.Sta da radim,jer sam prolupala :shock:

reci mu:
Odjebi u skokovima...i to gazelskim!!!!
 
The2ndSun:
Bela tvrdjava:
:?: U vezi sam sa starijim muskarcem 2,5 god,koji je ,da bi stvar bila gora,fiktivno oženjen.Ljubomoran je i posesivan.Prihvatila sam ga takvog i volim ga,pričao je ,ja ne živim sa njom,ja ne spavam sa njom itd.Vezala sam se za njega.Poslednjih 6 mes.se rastaje od mene,odlazi,dolazi,vredja,place.U medjuvremenu sam upoznala momka koji mi je poslao par e mailova,na tome se sve zavrsilo,ali dragi ih je pročitao i strašno...kao da je trazio razlog,nisam ni bila svesna koliko mogu ružnog da progutam sta mi je sve rekao.Ubedjen je da sam imala nesto više sa tim momkom i ne želi da me sasluša.Želim da razgovaram sa njim,ali se nejavlja.Sta da radim,jer sam prolupala :shock:

reci mu:
O_D_J_E B I u skokovima...i to gazelskim!!!!
 
[U svakom slucaju rec je o ozenjenom muskarcu. I zapamti tu srece nema Toliko ima muskaraca na ovom svetu. Mozda nije najlaksa stvar pronaci pravog ali treba se truditi. To sto trazis kod tog ozenjenog mozes naci i kod slobodnih frajera. I zapamti veza i ljubav su nesto sto treba da te cini srecnom, a ne suprotno. Puno srece!
 
Ja bih pre rekla da ti on toliko trazi i najmanju manu jer ustvari zeli da raskine sa tobom, a kukavica je i nema hrabrosti to direktno da ti kaze. Lako je tj najlakse krivicu prebaciti na drugog. Ostavi se njega, takav ti uopste ne treba! Nemoj uopste da ga zoves, ni u ludilu, pa cak i ako on na kraju bude pozvao tebe, ne nasedaj ni na sta pa cak ni na njegove suze. Glavu gore i naci ces ti vec boljeg i to mnogo boljeg.
 
ljudi koji imaju neresene konflikte u svom zivotu obicno to prebacuju na najblize. on je definitivno u konfliktu, s obzirom da im i tebe i zenu. a posto nema snage da to razresi, pravice frku gde stigne. uvek ima neki razlog.
a ti ne moras da ucestvujes u svemu tome. :lol:
 

Back
Top