KOREKCIJA USANA

kajabgd

Početnik
Poruka
2
Molila bih sve forumase koji su imali iskustva u ovoj oblasti da me upute sta,kako i koliko,tj. da li je za obicnu korekciju usana dovoljno 3 kubika i koja se vrsta materijala najcesce koristi za ovakve intervencije? Da li je 300 evra velika investicija za lepsi izgled usana?
 
Za trajn izgled se stavlja kolage9obicno oko 2 kubika),ali
moras masirati usne svako vece,mogu da se stvore grudvice,sto bas i nije prijatno.
Manje trajni su;mast koj u organizam postepeno apsorbuje( ne znam koliko traje) i kolagen. Ovo moras da ponavljas s vremena na vreme,ali je dobro ako se predomislis oko oblika,velicine usana ili ako ne ispadne bas kako si zelela.

A da li je to velika investicija,to zapitaj sebe. Zavisi kako stojis finansijski i koliko ti je stalo do toga.
 
Ne glupiraj se sa tim stvarima!!!!!!!!Koji ce ti moj napumpana usta?Jel mislis da su ona resenje svih tvojih problema?Samo da znas tvoj prirodan oblik usana diktira crte celokupnog lica...svaka korekcija te deformise....Zato ne bacaj pare na te gluposti!!!
 
svalerka:
Ne glupiraj se sa tim stvarima!!!!!!!!Koji ce ti moj napumpana usta?Jel mislis da su ona resenje svih tvojih problema?Samo da znas tvoj prirodan oblik usana diktira crte celokupnog lica...svaka korekcija te deformise....Zato ne bacaj pare na te gluposti!!!


Zašto gluposti ... ako će se ona osećati bolje i sigurnije i ako joj tanka usta stvaraju komplekse, onda treba da se toga reši. Ako već nije uspela da prihvati sebe onakvu kakva jeste, onda će joj možda korekcija pomoći.

Kao što nisam za prevelike grudi, nisam ni za prevelike usne ... ali neka normalna veličina - zašto da ne. To je moje mišljenje.
 
Meni napumpana usta izgledaju grozno odmah posle intervencije...Ribe izgledaju kao da su ih izujedali rojevi pcela.Ali kasnije moze jako lepo da izgleda,zavisi.Ne znam,ako neko sada gleda onu seriju "Obicni ljudi"? Ona novinarka je pravi primer odvratnih usana.Valjda ih je prepumpala ili ne znam ni ja sta.Izgleda kao da joj se sve slilo u jednu stranu.Bljak!
 
kajabgd:
Molila bih sve forumase koji su imali iskustva u ovoj oblasti da me upute sta,kako i koliko,tj. da li je za obicnu korekciju usana dovoljno 3 kubika i koja se vrsta materijala najcesce koristi za ovakve intervencije? Da li je 300 evra velika investicija za lepsi izgled usana?
3 kubika ti je previse
ustvari ako bi radila i donju i gornju usnu ona mozda i nije
svakako ti preporucujem da uradis prvo 1 kubik pa da dodas posle nekoliko dana jos ..
da odmah ne preteras!
1kubik ti je uglavnom 200e u Orei, mada na VMA je 150e
najbolje je tecniji silikon, ne mnogo gust, a trajan je. A i nema masiranja usana i slicnih gluposti samo pvi dan izbegavas da grizes a prvih 2 sata posle intervencije da pijes na slamku.Onaj od recimo 300 ne znam koja je jedinica ali znam da je 300 tog necega gustina :lol: poredjena radi onaj koji se koristi za peglanje bora je gustine 1000 necega ...
 
nivea_soft:
Meni napumpana usta izgledaju grozno odmah posle intervencije...Ribe izgledaju kao da su ih izujedali rojevi pcela.Ali kasnije moze jako lepo da izgleda,zavisi.Ne znam,ako neko sada gleda onu seriju "Obicni ljudi"? Ona novinarka je pravi primer odvratnih usana.Valjda ih je prepumpala ili ne znam ni ja sta.Izgleda kao da joj se sve slilo u jednu stranu.Bljak!


Zaboravila si Jelenu Karleusu. Usta su joj kao d_upe od majmuna.
Nista odvratnije od toga nema.
 
Ja sam stavila 1 kubik metakrila u usne. Ni pre toga mi nisu bile tanke, nego normalne. Sad veoma lepo izgledaju, jedrije su. Bas sam zadovoljna. Nemoj preterati , 1.5-2 kubika max. Inace, kubik je 200 €. Sve traje veoma kratko. Namazu ti usne nekom kremom da utrnu i tankom iglom ubrizgaju materijal. Tog dana su usne malo natecene, ne smes da stavljas ruz. Ja sam ih mazala vazelinom, posto su bile osetljiva. Takodje, toga dana ne smes se smejati, puno govoriti, niti jesti jako tvrdu hrana. Ako te jos nesto interesuje, tu sam.
 
Ponekad bih volela da vidim osobe koje zele da urade ovu operaciju... ne mogu da zamislim koliko to grozno treba da izgledash da bi taj uzas i to muchenje bili opravdani (u mojim ocima).
Jednom sam otisla kod frizerke i imala je tako jezivo napumpana usta da nisam mogla da je gledam... brrr... nisam ni smela da je pitam da li je to sveze posle operacije ili je htela bas tako da izgleda . Uzas.
 
muvalo imas moje usne u profilu,ja bih htela da ih napumpam(mada trenutno imam preca posla pa zato to ne radim)
na koje pitanje da ti odgovorim?zasto?zato sto mi se svidja takav look,ne komplikujem sebi zivot suvisnim pitanjima:lol: ,kao karleusa?ne.ali malo senzualnije nego sto imam trenutno
 
hanibal77:
muvalo imas moje usne u profilu,ja bih htela da ih napumpam(mada trenutno imam preca posla pa zato to ne radim)
na koje pitanje da ti odgovorim?zasto?zato sto mi se svidja takav look,ne komplikujem sebi zivot suvisnim pitanjima:lol: ,kao karleusa?ne.ali malo senzualnije nego sto imam trenutno

Sta da ti kazem, meni ti vec sad izgledas bas senzualno :) ali posto smo u drugom fazonu, tj. ja sam od onih sto komplikuju suvisnim pitanjima i nisam u stanju da plastiku vidim kao odlazak kod manikira - necu da ti tupim...
 
Molim vas neka mi neko javi kakve informacije ima o biopolimeru. Ja sam puno citala o 'punjenju usana' biopolimerom, ali mi je potrebna informacija od zena koje bar 2 ili 3 godine imaju biopolimer u usnama. Hvala
 

Back
Top