Frizer za pse

ima jedan salon na uglu maksima gorkog i todora dukina,ako znas gde se nalazi.. ne znam kako rade, moj pas se ne sisa, ali vidim su non stop puni.. ne znam ni kako se zove.. al sam bila od pomoci... :D
 
Zna li neko koliko kosta sisanje malog psa? Verujem da ima veze da li je mali ili veliki pas.....

ima veze koje je velicine pas...ali vise se gleda duzina dlake...treba ti 6000 da ga skroz sredis...ali moj je veliki tako da...ali znam da je za manje pse oko 3000 dinara (naravno)... ali ako ga vec sredjujes odvedi ga na potpuni tretman...bice mu super...tu se ubraja- kupanje, manikir,frizurica...bice kao bombonica :D ali nije ni skupo...
 
Za skotske terijere je bez premca Goran Gladic, inace njihov odgajivac, negde iz Vojvodine ali se ne secam tacno gde, trebalo bi da ga ima po oglasima u specijalizovanim novinama tipa Zova... Inace,u odsustvu drugih mogucnosti, pristaje da sredi i vestije, a napisao je i knjigu o tome. Ako imate Skota, nemojte da ga vodite kod Dosena, on ih sisa, sto kazu sudije, "snaucerski".
 
koja sam ja srećnica sa mojim malinoima (Donom i Bajom) koji ne treba da se šišaju ni da im se nokti seku pošro su u dvorištu i puno trče , a kupanje nam je zadovoljstvo kada je u reci , a u kadi već đene đene. a o kakvim crnim dlakama iz ušiju pričate?
 
Nemam psa, samo cica mace, kratkodlake. Nije mi lako sve da ih obuzdam jer su razlicitog temperamenta, ali se nekako snalazim i frizos za njih mi, hvala Bogu, ne treba. Pitanje i da li ga za mace uopste ima.
 
Poslednja izmena:
Imam shih-tzu štene koje bi trebalo a se šiša. Međutim, ne mogu da pronađem frizera ili groomera na teritoriji Novog Sada.
Jednom ga jesmo šišali ali ne mogu reći da sam zadovoljna, pa ako možete da mi preporučite nekoga, izvolite :)

Unapred hvala! :)
 
kad bi malom cupavcu trebalo obaviti prvo sisanje? on je mesanac svacega, ali je jako cupav, kao pufnica, a njuskica me podseca na nekog terijercica. treba ovih dana da skinem fotke sa fotoaparata pa cu staviti
 

Back
Top