FMP Zeleznik

Pa,to su Najbolji Moji Decaci......koji prelaze i dovrsavaju nebo onako kako nikada niko nece!!!!!!!!!!!!!!Svi.....od one utakmice sa Slogom 1995,pa do danas..............Hvala im za sve!!!!!!!!!!!!!! :) :p
 
Ma morate da priznate da vrede svake pare koju zarade na parketu,da daju sve od sebe cak i kad unapred znaju da mozda gube...
a priznajte i da su im igraci najlepsi...
ne znam za vas, ali Popovic je car!
 
vulovic:
E jel neko zna da li mogu igrati za FMP mladju 93. god ekipu tj. jel se mogu upisati?Inace ne znam nista o njihovim igracima.
Mali, ja igram u FMP - u... Morash doci u 93. godiste na probu, pa ako zadovoljish, onda igrash za njih... 93 godiste je prilichno dobro, mislim da su klinci najbolji u Srbiji! ;)
 
хехе...ја рекао да неко хоће да изрази дивљење према клубу коме сваке године оде 6, 7 најбољих играча и који са оваквим буџетом увек игра завршнице свих такмичења и редовно узима трофеје...а оно шипарице јуре кошаркаше...:lol:
...ако, ако...боље него фудбалере...:lol:
:wink:
 
A ni meni ne bi bilo žao da FMP uzme titulu. Ovaj Partizan stvarno preteruje, osvaja titulu već 5 godina, a sad hoće i šestu. Ja ne znam koji im je pa pobeđuju u plej ofu. Čuo sam za tempiranu bombu, ali za tempiranu formu, to mora da je Dule izmislio. :-D
 
FMP je ekipa koja dobro igra ta kup takmičenja. Tu su majstori. Možda mogu i da pobede Partizan u plej ofu, ali takođe sumnjam da mogu 3 puta pre nego što isto toliko puta izgube.
 
FLUID:
FMP je ekipa koja dobro igra ta kup takmičenja. Tu su majstori. Možda mogu i da pobede Partizan u plej ofu, ali takođe sumnjam da mogu 3 puta pre nego što isto toliko puta izgube.

Slazem se ! ! ! Ali mislim i da je bolje da Partizan ili Zvezda uzimaju titule, iz jednog prakticnog razloga, naime zamislite da FMP uzme titulu i igra u Evroligi, pa tamo moze da se nagura jedva 3 hiljade gledalaca,tj ne bi bilo toliko atraktivno i posecenost mala, jer je njihova hala mala, Nekako mi je to glupo, zar ne?
 
svaka cast fmp-u!bilo je gusto sinoc sa zvezdom ali nasi momci su se pokazali...velika steta sto su ostali bez Rasica, i vidi se da je to pogodilo celu postavu ali ipak su najbolji!
 

Back
Top