Sloba posvadjao Karlu s Bogom

Samanta_

Iskusan
Poruka
6.229
Sloba posvadjao Karlu s Bogom


Glavna tužiteljka Haškog tribunala Karla del Ponte izjavila je italijanskim medijima da ju je smrt Slobodana Miloševića "posvadjala" sa Bogom.

Sajt Pincom.info preneo je pisanje italijanskog lista "Korijere dela Sera" od nedelje, da je Del Ponteovoj smrt bivšeg jugoslovenskog predsednika, marta 2006, bila "ogromna frustracija na profesionalnom polju" i da joj je to "donelo probleme ili čak svadju u odnosu s Bogom".

"To me jako mučilo što je umro kao andjeo. Samo je zaspao i više se nije probudio. Zbog toga sam bila strašno razočarana jer mi nije jasno kako je Bog to dozvolio čoveku koji je izazvao tolike patnje drugim ljudima", rekla je Del Ponte.

Del Ponte je ukazala i da se odnos zemalja koje su osnovale Haški sud promenio. "Tribunal je danas postao 'neugodan' za vlade tih zemalja", dodala je glavna haška tužiteljica i još jednom ponovila svoje neslaganje sa eventualnom odlukom da se Srbiji omogući nastavak pregovora sa Evropskom unijom i bez isporučivanja Ratka Mladića.

"Ako se sada ponovno otvore pregovori, srpska vlada neće osećati obavezu da isporuči bilo koga. Zato pitam Evropljane otkud ta promena", rekla je Del Ponte, dodavši da je ta promena ustvari sindrom "jadnih Srba" u medjunarodnoj zajednici.
 
Samanta_:
Sloba posvadjao Karlu s Bogom

"To me jako mučilo što je umro kao andjeo. Samo je zaspao i više se nije probudio. Zbog toga sam bila strašno razočarana jer mi nije jasno kako je Bog to dozvolio čoveku koji je izazvao tolike patnje drugim ljudima", rekla je Del Ponte.
.

Nije li greška u prevođenju: Zar nije to izjavila na pogrebu Tileta u Beogradu?


Samanta_:
Sloba posvadjao Karlu s Bogom

"Ako se sada ponovno otvore pregovori, srpska vlada neće osećati obavezu da isporuči bilo koga. Zato pitam Evropljane otkud ta promena", rekla je Del Ponte, dodavši da je ta promena ustvari sindrom "jadnih Srba" u medjunarodnoj zajednici.

Ajte bre, međunarodnjaci, šta smo na kraju: zločinci ili jadnici? Lud zbunjenog?
 
Што тај скот не пита тог свог Бога, да ли ће да јој замери што је баш заболе она женска ствар што у Африци умире толико деце од глади и болести које су потпуно излечиве. Маму јој **** ону лицемерну, и то се још на Бога позива. Скот хермафродитски !
 
То је само маркетинг!Она,као верује у неког Бога.Кад ти се спрема педала у послу који си дуго радио,ред је да смислиш начин како да зарадиш још пара.Написаће мемоаре(своје трабуњање о Богу),будале ће куповати,и ето још пара!:D
 
Andreavk:
...da je pravi vernik bila bi zadovoljna sto ce mu Bog suditi zbog sebe - da ne bi prekrsila onu Bozju "ne sudi da ti ne sude" ...kako ce tek da bude ljuta na Boga kad joj ovi sa zemlje zatvore taj sud :)

Zamisli, koliko je zločina bilo u jugi-pljugi od 45-e na dalje, a ostaće nekažnjeni zločinci! Prava noćna mora za svakog advokata/pravnika/tužioca njenog kalibra....
Što je taj svet nepravedan, ako ne namakneš pare za sud, zločin se isplati....itd
 
Pa kaže: Čuo sam da se Carla del Pontiac proslavila u Italiji u borbi protiv mafije. Što ti je to zanimljivo, neko je za to dobro platio i eto velike brige za italijanski narod.
A NIJE JE BRIGA za italijanske fojbe?

Ajmo Srbi i Hrvati u rasejanju, osnujmo fond kojim će se finansirati novi međunarodni sud za te zločine tiletovih 'revolucionara' i 'oslobodioca'.....šteta bi bilo da ona sedi na berzi rada......
 

Back
Top