Na prvom sastanku??

xpert

Početnik
Poruka
25
Iako neiskusan na ovom forumu, otvaram jedan topic. Pitanje: Koliko ste puta imali sex na ili nakon prvog sastanka i koliko se uopste upustate u veze za jednu veče?? Daću i svoj odgovor, sex nakon prvog sastanka 2 puta, i samo jedanput vezu za jednu veče. Naravno zanima me šta ko i misli o tome?
 
Copy_Cat:
na prvom sastanku nikad niti mi pada na pamet da ikad to i uradim. prvi sastanak mi je neki pochetak upoznavanja, a da li tje i kada do sexa dotji, videtjemo....

Cekaj dok pi,ca ne osedi, a do tada ce se on dooobro napalit pa kad pocne gemblanje, samo se udaljite od staka da se ne sudaraju i kvare trip lazne mladosti.
 
dragojIo:
to mogu samo fuksice u dusi, a ja se klonim takvih lakih karulja...

E zbog ovakvih, to treba izbegavati. U mozgicu muskarca javlja se jedan povrsni zakljucak, pa bolje se suzdrzati taj prvi, drugi, treci itd. put, a onda.... akcija! Ali nikako da se napise neki pravilnik koliko je vremena potrebno da prodje.
 
dragojIo:
pa reci kakve su bile te sto su tebi dale pri prvom vidjenju?
da li su bile ok devojke? ili mozda malo mentalno pogubljene sto je moguca alternativa mojoj fuksizam doktrini
a ti si jedan od onih sto se drzi pravila - zena je kur.va kad ti ne da,zena je kur.va kad ti da,ne?
ne vidim uopste u cemu je problem i da zena spava sa tobom posle provg sastanka i da ne spava.valjda sve zavisi od situacije. :neutral:
vi sa 'fuksa' stavom bolje da nadjete decka.pa necete vi da dajete,nego da primate :roll:
 
...nisam se yebala na prvom sastanku nikad...
...ali sam imala seks shemu za jednu noc, tip kog sam prvi put u zzivotu videla pojavio sa mojim drugom kod mene na kafi okolo shest uveche... u deset smo bili u krevetu... otishao je u dva... nisam ga posle toga videla jedno godinu dana... i jache. a i tad je hteo reprizu. rekla sam.... neka hvala. dovoljno traume za ceo zzivot.... (znash ono... kad se yebesh sa nekim, ti se u stvari yebesh sa svim njihovim prethodnim partnerima.... sablasno.)
 
lara#1:
E zbog ovakvih, to treba izbegavati. U mozgicu muskarca javlja se jedan povrsni zakljucak, pa bolje se suzdrzati taj prvi, drugi, treci itd. put, a onda.... akcija! Ali nikako da se napise neki pravilnik koliko je vremena potrebno da prodje.

Neces nadam se zbog takvih nista izbegavati.......samo ces njih izbegavati u sirokom kruku;)
poz
 

Back
Top