Prenamena Kuće Cveća?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
fosilvaso:
I ko i na šta troši zaradu od tih turista? Ili samo prljaju Beograd i okolinu?

TURISTE BI TREBALO PROTJERATI IZ BEOGRADA !



Beograd - Beogradjanima
crows8js4em0yf.gif

:lol: :lol: :lol:
 
Treba ga ostaviti jer privlaci turiste i siolizuje jednu epohu a da se ne lazemo jako veliki broj Srba je voleo"ljubicicu belu" bez obzira nanjegove mane i dugorocnu stetnost njegove vladavine .Uostalom i Rusi su ostavili Lenjina i to na glavnom prestnickom trgu tako da Tile u nekoj Dedinjskoj sumici sigurn nece nikome smetati.
 
svetolik trpkovic:
Treba ga ostaviti jer privlaci turiste i siolizuje jednu epohu a da se ne lazemo jako veliki broj Srba je voleo"ljubicicu belu" bez obzira nanjegove mane i dugorocnu stetnost njegove vladavine .Uostalom i Rusi su ostavili Lenjina i to na glavnom prestnickom trgu tako da Tile u nekoj Dedinjskoj sumici sigurn nece nikome smetati.

Ne uspoređuj Lenjina sa Tiletom.....Pa Tile je bio gori od Staljina....
 
Hrc2007:
,,,,,dobar dan svima!!!........iskreno ja sam za to da nam vratite naseg Josipa.....ipak je on nas....a na njegovo mjesto stavite nekog svog...eto...bez uvrede.....
E ne moze !! Ima da dolazite u hodocasce turisticki recimo odete prvo u BG da obidjete Tita onda dodjete u Novi Sada da vidite rodnu kucu bana Jelacica i sve to da platite posteno jer nije red da vi nas sisate na plavom Jadranu a teli bi Tileta za dzabe jer ni kod babe vise nema za dzabe.
 
Још увек се народ сећа усташе из куће цвећа... Кућа цвећа хм булдожер и рокај брате. Уместо ње дићи грандиозни споменик српским жртвама од Првог српског устанка преко балканских ратова, Првог светског рата, Другог светског рата, комунистичке диктатуре, милошевићевске диктатуре, рата у Хрватској и Босни до диктатуре мафије у време владе Зорана Живковића и Чеде Јовановића!
 
Ne znam ko Tita vise pljuje, mi zato sto je bio Hrvat i komunista ili Hrvati zato sto je ziveo u Beogradu, sto mu je zena bila srpkinja i ...sto je bio komunista, Mislim da je najbolje resenje dati ga bosancima, jedino oni imaju njegove slike jos uvek na zidu, i jedino dole jos uvek svira sirena 4. maja u 15:05 casova
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top