Promena skole

F

Fiorella

Gost
Verujem da medju vama ima onih koji su pri polasku u srednju skolu morali da se sele. Meni se to upravo desava i ne mogu da kazem da mi nije drago. Kako bi se vi osecali ili kako ste se osecali kada ste krenuli u novu skolu, u novo drustvo? Jel bilo tesko za privikavanje?
 
Fiorella:
Verujem da medju vama ima onih koji su pri polasku u srednju skolu morali da se sele. Meni se to upravo desava i ne mogu da kazem da mi nije drago. Kako bi se vi osecali ili kako ste se osecali kada ste krenuli u novu skolu, u novo drustvo? Jel bilo tesko za privikavanje?

Ja srecom,nisam morala da se selim,ali bez obzira na sve,odlazak u srednju skolu mi je tesko pao... Novo drustvo,novo sve... Mislila sam da se nikad necu uklopiti... Ali vreme cini svoje... Sad mi je super sto se tice drustva i nikad ih ne bih menjala... U onovnoj smo ipak jos uvek klinci...
Nemoj da se opterecujes unapred... Sve ce doci na svoje mesto.... Svi se na kraju ukopimo u drustvo u srednjoj... A zasto ne putujes?
 
Meni je sasvim lepo leglo menjanje drushtva u osnovnoj... Imala sam par ortakinja sa kojima sam josh uvek ok, to shto ne idemo u isti razred nista ne menja.
Drushtvo u srednjoj je uvek bolje, naravno, ali i tu ih ima par sa kojima cju dugo ostati ok....

Inache, selidbe su same po sebi sranje..
 
Sasha85:
Fiorella:
Verujem da medju vama ima onih koji su pri polasku u srednju skolu morali da se sele. Meni se to upravo desava i ne mogu da kazem da mi nije drago. Kako bi se vi osecali ili kako ste se osecali kada ste krenuli u novu skolu, u novo drustvo? Jel bilo tesko za privikavanje?

Ja srecom,nisam morala da se selim,ali bez obzira na sve,odlazak u srednju skolu mi je tesko pao... Novo drustvo,novo sve... Mislila sam da se nikad necu uklopiti... Ali vreme cini svoje... Sad mi je super sto se tice drustva i nikad ih ne bih menjala... U onovnoj smo ipak jos uvek klinci...
Nemoj da se opterecujes unapred... Sve ce doci na svoje mesto.... Svi se na kraju ukopimo u drustvo u srednjoj... A zasto ne putujes?
Ako bi putovala to bi bila tri sata provedena u putu, a imam stan u gradu...
 
Ne treba to tragicno da shvatis... Svakako kad odes iz osnovne, menjas drustvo... Moze se desiti da nekoliko drugarica ili drugova ide sa tobom u istu srednju, ali to nije to... Ne trebas da se nerviras zbog toga, mozda osetis neku nesigurnost u novom drustvu, ali razmisli da se skoro svi tako osecaju...

Cak sta vise, meni je uvek zanimljivo upoznati nove likove... Tu smo da se druzimo, prilagodjavamo i sirimo krug prijatelja...

Don' t panic!...
 
Anonymous:
Sasha85:
Fiorella:
Verujem da medju vama ima onih koji su pri polasku u srednju skolu morali da se sele. Meni se to upravo desava i ne mogu da kazem da mi nije drago. Kako bi se vi osecali ili kako ste se osecali kada ste krenuli u novu skolu, u novo drustvo? Jel bilo tesko za privikavanje?

Ja srecom,nisam morala da se selim,ali bez obzira na sve,odlazak u srednju skolu mi je tesko pao... Novo drustvo,novo sve... Mislila sam da se nikad necu uklopiti... Ali vreme cini svoje... Sad mi je super sto se tice drustva i nikad ih ne bih menjala... U onovnoj smo ipak jos uvek klinci...
Nemoj da se opterecujes unapred... Sve ce doci na svoje mesto.... Svi se na kraju ukopimo u drustvo u srednjoj... A zasto ne putujes?
Ako bi putovala to bi bila tri sata provedena u putu, a imam stan u gradu...

Pa,ne ispatiti se onda da putujes... Bolje onda stan... A vremenom ces se navici...
 

Back
Top