Koliko vredi ova konf.

pericco

Zainteresovan član
Poruka
116
Koliko vredi ova konfiguracija:

1. MBD Chaintech 6oja3
2. CPU Intel Celeron 500 MHz
3. Adapter + cooler
4. DIMM 64 Mb pc-100 + 128 Mb pc-133 SDRam
5. SB Yamaha PCI
6. SVGA S3 Savage 4x 16 Mb
7. KONT UDMA – 66
8. FDD 3.5’ Samsung
9. HDD Quantum Firebaal 12 Gb
10. CDR Teac 40x
11. ATX Panda
12. MON Hansol 501 P
13. KEY Chicony PS/2
14. MOUSE Genius NetScroll PS/2 + Pad
 
*P*A*B*L*O*:
Ako dobijesh 40-50 € treba da skacesh od srece kao malo dete......
Takve kante se kupuju za AP ( za one koje imaju wireless ) ili eventualno za pustanje muzike na zurkama.....
Meni jedan trazi za knjigovodstvo a ja ne znam za koliko da ga prodam pre godinu dana su mi davali za njega 110e da li je moguce da je toliko pala cena
 
pericco:
Meni jedan trazi za knjigovodstvo a ja ne znam za koliko da ga prodam pre godinu dana su mi davali za njega 110e da li je moguce da je toliko pala cena

Znash ti koliko je puno vremena u IT svetu Jedna godina ? ? Ja sam moj PC pre tri godine platio 450 € a sad za njega mogu dobiti 200 € ( ako budem imao srece ) Tad sam HDD od 160 GB platio oko 115 € a sad koshta nov oko 65 €....... pa ti sad proceni koliko vredi taj tvoj PC.........
 
Baš prava konf. za one koji imaju stare knjigovodstvene programe (čitaj - kliper). To se prodaje onako, daj šta daš, samo mi ga miči iz kuće. Imam jedan sličan. Služi mi za održavanje nekih starih programa jer mi se dos konzola XP-a ne sviđa (mnogo je zgodniji DOS prozor kod 98-ce). Palim ga dva, tri puta godišnje a u međuvremenu negdje iza ormara skuplja paukove. :lol:
 

Back
Top