NIKAD ne reci NIKAD ...

txyz

Obećava
Poruka
72
Koliko puta se samo desi da konstatujemo .. " Ja, to ? Sta ti pada na pamet, Boze sacuvaj, nikad !!! " ... a onda malo zatim, uradimo to sto smo rekli da cemo uraditi samo na Sv. Nikad :razz:
I sta onda ?
Da li je tu rec o slabom karakteru, trcanju pred rudu, zabludama ili cemu vec ? :roll:

Interesuju me Vasa iskustva i do koje mere te stvari koje bi uradili NIKAD :lol: imaju tezinu (tj. da li su krupne ili su sitnice) ...
... i sve to naravno u okviru naslova ovog dela foruma (Ljubav i seks) 8-)
 
To funcionise nagrdje kada kazes:"ja to ne bi nikad "da bi osudio nekog drugog koji to vec jeste... To mora da se obije o glavu. Ali posto je neprijatno se secati momenata kada sam ispala malogradjanin ne mogu da se setim sta to beshe bilo ali da, desavalo mi se... i svaki put mi se obilo o glavu tako da sam rano prestala da se bavim tim sportom.(Ne isplati se.)
 
Eto... upravo iz tog razloga retko kad ( da ne kazhem "nikad" ) sebi dajem slobodu da nekog osudim za neshto shto je uchinio ili nije... nikad ne znam shta ce sutra biti... :? I kao shto sam rekla vec negde,ne mogu da promenim stvari koje sam uchinila ,a koje nisu bule u redu,ali mogu se potruditi da se ne ponove. ;)
 
E,da! Ja pricala onako s visine kako svako ko igra tetris nije normalan i kako je to glupo i zaglupljujuce itd... i onda sam dobila jedan na poklon i shvatila da imam karakterne crte ovisnika. (Dobra stvar je sto sam shvatila da za mene ne bi bilo dobro da se drogiram ili pijem, jer bih i to radila temeljno :) )
 
Mnogo puta sam rekla... i naucila lekciju da ce me zivot namerno staviti u tu situaciju da iskusa to moje NIKAD... i od tada se zaustavim svaki put kad pomislim da izgovorim...
Jos uvek mi se nije ostvarilo samo jedno NIKAD SA OZENjENIM... ako Bog da i nece... mada znajuci mene... i to stalno negiranje... samo cekam:) pa da se ubijem nacisto :)
 
Pipi Langstrumpf:
To funcionise nagrdje kada kazes:"ja to ne bi nikad "da bi osudio nekog drugog koji to vec jeste...
Pa znas kako ima i toga, ali mislim da se pre, to NIKAD zasniva na nekim principima i moralnim nacelima, koja su naravno uvek strozija kad je neko drugi, nama dalek u pitanju, nego kad smo mi sami i nama dragi ljudi, mada ima tu i toga da .. govorimo NIKAD jer ne bi zeleli da se nama nesto desi, ali naravno na sudbinu i splet okolnotisti najmanje mozemo da uticemo..
.. to je bar neko moje vidjenje, a sad sta je stvarno u pitanju .. ko ce ga znati :roll:
 
miloshe:
pa kad te vec zanimaju tudja iskustva daj ti neko tvoje pa da vidimo o cemu se radi ;)

Znas kako, ja pre pomislim u sebi i onako za sebe :lol: , da ne bi nesto NIKAD, redje iskazem to drugima, mada to svakako dodje na isto, ,mozda je malo bezbolnije kad znam smo ja za to .. 8-)
Moje iskustvo .... govoila sam sebi a i drugima da nikad ne bi dozvolila sebi da me privuce zauzet ( ne mislim na ozenjenog ! to vec NIKAD :shock: ) decko, a kamoli da se upustim u neku "pricu sa njim" - to tek nikad ... i gle cuda desisese oba moja nikad..
Nije da se pravdam, ali nisam znala da je zauzet u pocetku, lagao je (ili bezbolnje- krio je to) , ali saznala sam na kraju i nastavila da se "upustam" u sve to, a svakako sam mogla tad da prekinem, ali nisam, ni sama ne znam zasto.. i eto to bi bilo to (bla bla truc)

A ajde sad ti 'miloshe' .... ;)
 
Zavisi sta je u pitanju....principi, verovanja, izrecene reci u svadji, sitnice, gluposti ili pak neke bitne, delikatne situacije...

Pa zar ne znas, da je pisanje tih reci na forumu podpaljivanje i dolivanje ulja na vatru.. :lol: :lol: SALA...

Nikad nebi bila sa zenom u intimnim odnosima tj. sa lezb...i ima jos par tih famoznih nikad..al, da ne nabrajam...
 
Zefirra:
...ja rekla da nikad necu probati anal...i do sad ne porekla...
...kad omatorim mozda mi i dodju bubice...
crows8js4em0yf.gif
 

Back
Top