Izlasci

U petak sam bio u bona fidesu i ono je nesto stvarno extra ,svako ko nije bio preporucujem da ode sledeceg petka...jer je stvarno nesto neverovatno... salsa muzika ...podijum za igru fenomenalan ...odziv vise nego odlican ...Ovo mesto je ono sto nam je trebalo verujte mi.....
Jednom recju odusevljen sam !!!!!!
 
ja prvo odem u kafanu, tamo se ponapijamo za dzabaka (otac moje drugarice drzi kafanu), onda odemo u shark (tamo su narodnjaci uzivo)da vidimo drustvo i koga ima uopste, pa odemo u enigmu (tamo je house i tako to), pa onda na kraju mrtve pijane odemo opet u shark da slusamo narodnjake i tu ostanemo do kraja...

i meni je sad to eeeeextra jer pre nisam izlazila sa drugaricama, dok sam bila sa medom......i sad mi j e SUUUUUPER!!! :D :D :D :D
 
strašno nešto ne volim da izlazim. volim da šetam, pa skoro uvek špartam po širem centru grada. ako je baš nepodnošljivo hladno (;p), sedne se negde na kafu ili toplu čokoladu, ali skoro svaki put se desi da iznova shvatim kako ja to zaista ne volim. o diskotekama, klubovima i slično da ne govorim. možda je to navika, ne znam.
 
Limunovo_Drvo:
Ne izlazim jos :twisted: tako mi je bzvz sjediti sa momcima i djevojkama od dvadeset i nesto godina u kaficu :roll:
:lol: :lol: :lol: najjace da ti je bezveze da sedis u kaficu sa momcima i dewojkama.vreme ti je da se malo aktiviras na tom planu.

naancy90:
ja prvo odem u kafanu, tamo se ponapijamo za dzabaka (otac moje drugarice drzi kafanu), onda odemo u shark (tamo su narodnjaci uzivo)da vidimo drustvo i koga ima uopste, pa odemo u enigmu (tamo je house i tako to), pa onda na kraju mrtve pijane odemo opet u shark da slusamo narodnjake i tu ostanemo do kraja...
vidim da se jako lepo provodis :smile: malo cuge,malo ovo-ono....u kafanu na picence za dz,slusaju se narodnjaci,pa odma` sa narodnjaka na tehno i opet Jovo nanovo,cirka.... :lol: :lol:
 
Vise volim da se setam, ne da sedim na jednom mestu... Na veeeelikim zurkama nisam bila, posto su tu uglavnom fenseri, ali obozavam relativno male zurke.. Dobro drustvo i muzika mi trebaju...


Ali sam skoro bila u jednom ok kaficu, na rodjendanu imuzika je stvarno ok...
 
Ja sam večeras bio na svirci... hitovi radija 202 u domu omladine... i bilo je fenomenalno!!! :) U planu alkoholisanje u sredu... awww... that sounds nice... mmmmmm black beer...
 
Ja večeras blejao na Salajci i videli smo Đorđeta Balaševića u radnji i častio nas je pivom i sokom :shock: Platio nam ladno... Legenda od čoveka ;)
 
Nixxx:
Ja večeras blejao na Salajci i videli smo Đorđeta Balaševića u radnji i častio nas je pivom i sokom :shock: Platio nam ladno... Legenda od čoveka ;)
htio si reć Đoleta ili Đorđa.... Đorđeta nisi sigurno??:D
pozdravi ga next time od mene....:lol:
ja sam noćas bila.... kući... uživanje.. smao da postoji jedan tv viška posle 12....
 
bleach:
strašno nešto ne volim da izlazim. volim da šetam, pa skoro uvek špartam po širem centru grada. ako je baš nepodnošljivo hladno (;p), sedne se negde na kafu ili toplu čokoladu, ali skoro svaki put se desi da iznova shvatim kako ja to zaista ne volim. o diskotekama, klubovima i slično da ne govorim. možda je to navika, ne znam.
... ili ako se nema para se sedne u gsp ...
(8
 
Ponekad u VIP a sad skoro smo na klizaliste koje je bilo tu...E tu je bilo najbolje....Mada ponekad mi je bitno samo da izadjem napolje pa sedim na klupi u parku...ili odsetam do tvrdjave preko mosta.....heh
 

Back
Top