amteri javite se

vlada63

Zainteresovan član
Poruka
238
Imam ideju da napravim prezentaciju svih amatera slikara, koji bi prodavali on-line svoje slike, na jednom mestu. Zato, ako je neko zainteresovan , ima e-mail adrese ili linkove takvih sajtova neka mi posalje na dejanovicvlada@yahoo.com. Bicu zahvalan za bilo kakvu ideju koja bi mi pomogla u ovom projektu. :idea:
 
Divna ideja-ali ima mnogo slikara sa zavrsenom akademijom, koji nemaju gde da prodaju (skupe su izlozbe i sl), tako da bi mogao da razmislis i o njima... :) ako se odlucis za to, javi mi na pm..znam nekoliko njih koji bi rado pristali..

Pozdrav za tebe!
 
Ideja je odlična, što se mene tiče.
Barem sam i ja tako mislio kada sam napravio takav sajt, gde bi umetnici svih profila, mogli da prikažu i prodaju svoje slike. Adresu sajta sam ti poslao preko privatne poruke.
Nažalost, pomalo sam razočaran što naši slikari ( konkretno Niški slikari ) kojima sam ponudio da postave svoje slike, nemaju naš elan i ne dele naše ideje.
Naime, sajt sam postavio početkom godine, a do sada su postavljene samo moje slike i crteži jednog kolege.

Šta da ti kažem? Dobro razmisli da li ćeš svoju energiju i elan uložiti u takav sajt, jer je izgleda prerano za naše krajeve.
 
Drago mi je da neko razmislja na ovu temu a jos draze kad vidim da je neko konkretno preduzeo nesto. Molim te posalji mi ponovo naziv tvog sajta, rado bih saradjivao a i mozda posaljem neku svoju sliku.
 
Jao ja vec dig'o ruke od ove teme kad ono vidi...izvinjavam se svima pogotovo Ani. Ako bih nekako mogao da popravim ovaj propust javite mi. Elem hteo sam da zaradim neku kintu praveci prezentaciju amatera ali se ispostavilo da je ostalo samo na ideji. Ima li na netu neceg cega nema!?
Video sam da vec postoji takva prezentacija i to cak od mog zemljaka nislije sto mi je posebno drago.
Ako je neko zainteresovan mogu mu poslati slike svojih ulja
 

Back
Top