Brakus na B92

banegad

Domaćin
Poruka
4.564
brakus od 3 do 5
danas bio miki iz velikog brata
on ce valjda da vodi svakog utorka
utorkom se emisija zove penzionerski kutak i javljaju se samo penzioneri
jel slusa neko brakusa
 
Ja ga slusam!
Naravno, kad nemam popodnevnu smenu...bas je super, mnogo ga volim....
Sta, rece da ce Miki da vodi penzionerski kutak?!?!
Ja kutak za penzionere odavno slusam, iako nisam penzioner, i isto je dobra emisija, brakus je cudo od coveka :D
 
meni je super...kad ostanem na poslu duze a sama onda ima sta da mi olaksa rad.
kazu ljudi da im je dosadio doduse posto je godinama isti ali ja ga ne slusam tako dugo...
a sad i miki... :lol:
 
S_K_V_O:
meni je super...kad ostanem na poslu duze a sama onda ima sta da mi olaksa rad.
kazu ljudi da im je dosadio doduse posto je godinama isti ali ja ga ne slusam tako dugo...
a sad i miki... :lol:
ne volim brakusa nesto specijalno da slusam. ali ok je ono cetvratkom BRAKI I KOKI SHOW. Koki vodi i sportski ritam srca nedeljom sa urosem djuricem
 
Svakog radnog dana za vreme rucka... :lol:
slusate li ga? Meni je on bas faca, slusam ga uvek kada stignem. Bas ima zanimljive fore u emisiji, a pogotovo kada dodje vreme izbora (na kog konja da se kladimo :D ).
 
aleksandrica_k:
Svakog radnog dana za vreme rucka... :lol:
slusate li ga? Meni je on bas faca, slusam ga uvek kada stignem. Bas ima zanimljive fore u emisiji, a pogotovo kada dodje vreme izbora (na kog konja da se kladimo :D ).

Meni je mnogo dobra fora bila kad je rekao da je na izborima pobedio DS sa hendikepom +8.

Sto se same emisije tice, meni nije nesto posebno, a nije ni glupost, ponekad zna da smara tokom cele emisije, a nekad opet potrefi bas dobru temu.
Sto bi rekli zlatna sredina.

@paperino
Lepo zboris, ne znam gde nakupe onakve ljude da svi deluju isto i da ponekad pridaju ogromnu vaznost najvecim glupostima, dok nekad i kazu nesto zanimljivo.
I bukvalno svi su isti i na TV i na radiju.
 

Back
Top