Doom 3 problem

darrko1984

Početnik
Poruka
14
Evo u cemu je problem:
Na prelazu iz ENPRO centrale u COMM Transfer,tu je neki airlock,kad pocne da ucitava krene za dve crtice pa se vrati na glavni meni.Sve zivo sam probao,smanjivao kavlitet grafike i nista.Ne ispalti mi se da skidam patch,ima 30 mb,a ja dial up konekciju.
Sta da radim
Masina:
AMD 2800+
GF fx5200 128mb
512mb Ram

Sve je do sad radilo suepr na mediumu,i na max detalja,ne znam sta da radim,pomislao sam da je ta verzija sto imam demo,ali demo je velik samo 500mb,a ovo skoro 2 gb.
 
ljudi ja dok sam imao dialup skidao sam fajlove i od po 120MB tako da nemojte da se folirate kako je 30MB puno. Malo se duze ceka ali nije problematicno. Dial up otprilike skida oko 25MB na sat vrmena sto znaci za nesto malo vise od sat vremena ces skinuti patch ili iz par dana preko nekog download clienta.

Inace desavaju se takvi problemi. Sta da ti kazem. Kupi original i neces imati problema. :lol: I ja sam tako imao problem sa far cry. Kod drugih savrseno radi a meni na istom mestu uvek izbaci u win.
jbg sta da ti kazem. bad luck. Probaj, mozda patch nesto pomogne.
Probaj da nadjes ako neko ima snimljenu poziciju malo dalje od tog mesta pa da iskoristis njegov save. Mozda ti uspe da preskocis "problematican" deo.


***EDIT***
Sad sam se setio.
Slican problem sam imao sa SOF. Nije mogao da mi se ucita. Krene ucitavanje i stane posle recimo 60% i blokira se . Patch mi je resio taj problem.

@ markoca
Graficka karta nema nikakve veze sto njemu pukne igra tokom ucitavanja nivoa. Da recimo pukne tokom igranja e tad da , ali ovako jok. Premda u pravu si. Uz tu konfiguraciju da izvuce maksimum jedan gf iz serije 6 bi mu fino cucnuo :lol:
 
Imam jedan problem sa Doom 3 ,elem instalacija odradi normalno sva 3 diska, i kad ponovo na kraju zatrazi 1. disk jednostavno ga ne detektuje iako sam ga ubacio. Ako neko ima resenje za ovaj problem neka javi , a ako neko ima Doom 3 instaliran mogao bi da uradi sledecu stvar : meni uspe da instalira jedan folder "base"sa 4 fajla u njemu pak001-004 ,i izvrshni doom3.exe pa ako moze da ostale fajlove iz doom 3 fodlera(racunam da tu ima jos samo par dllova od pokoji mb) stavi u neku arhivu i postavi negde bio bih mu mnogo zahvalan.
 

Back
Top