Trazi li on zaista bolju?

penelopa*

Zainteresovan član
Poruka
187
Ja sam ga razocarala...Normalno je da potrazi cistunicu u kojoj bi mogao prepoznati olicenje postenja i cednosti,kad ono nadje razvedenu koja se ni malo ne libi da izadje sa ozenjenim covekom?I ne samo izadje.Gde je tu moral??? Dal ja to mozda ne razumem neke stvari????
 
penelopa*:
Ja sam ga razocarala...Normalno je da potrazi cistunicu u kojoj bi mogao prepoznati olicenje postenja i cednosti,kad ono nadje razvedenu koja se ni malo ne libi da izadje sa ozenjenim covekom?I ne samo izadje.Gde je tu moral??? Dal ja to mozda ne razumem neke stvari????

Da li to pricas o svom muzu? Ne razumem post: da li te je ostavio a ti se cudis njegovom izboru (razvedena umesto cedne)?
Zaljubljivanje nema mnogo veze sa moralom, pogotovo ako si o moralu ucila iz crtanih filmova, ili jos gore, iz romanticnih filmova. Zao mi je.
 
penelopa, budi realna. koliko devojaka je spremno da se upusti u vezu sa razvedenim covekom? ili jos nerazvedenim, koji uz to jos zivi sa svojom bivsom zenom? naravno da ce pre izaci sa zenom koja ima iste probleme, sa kojom ima neke zajednicke tacke nego sa nekom mladjom i neiskusnijom. dovoljno je da je nju ostavio muz zbog neke druge, ili prevario, da je ona zbog toga povredjena pa da se nadju na terenu o kojem je njemu tesko da prica sa prijateljima. i zar je bitno na kraju krajeva sa kim on izlazi? bolje se koncentrisi na sopstveni zivot i ulepsaj ga koliko mozes nego na to sa kim on izlazi.
 
Пенелопа, за чији се морал бринеш?
Њен? Његов? Свој?
Знаш и сама да та жена није узрок, него последица ваших односа. Она је у вашој причи потпуно небитна, она је његово средство, а не циљ!
 
penelopa, nisi fer.
Sutra kad se konačno razvedeš jel niko ne treba da izađe sa tobom jer si nemoralna? Ili npr tvoj suprug nije nikog prevario (tj nije se u tom pogledu poneo nemoralno) pa je ipak razveden. Prestani da trpaš ljude u fioke, sebe radi. Tolika gorčina može samo tebi da naškodi, njemu ne.
 
penelopa*:
Ja sam ga razocarala...Normalno je da potrazi cistunicu u kojoj bi mogao prepoznati olicenje postenja i cednosti,kad ono nadje razvedenu koja se ni malo ne libi da izadje sa ozenjenim covekom?I ne samo izadje.Gde je tu moral??? Dal ja to mozda ne razumem neke stvari????

Sve je to zivot!
Sto se nje licno tice, ne bih je uzimala u razmatranje!Nema ona nista s tobom i ne ogresuje se ona o tebe vec tvoj muz!
On te povredjuje!
E, sad, sedi i pokusaj dooobro da izracionalises situaciju: zasto se desilo, kako, kolika je tvoja krivica!!!
Pa cak i da ne snosis ni malo odgovornosti, moras da prihvatis da se takve stvari desavaju od kad je sveta i veka, i da ljubav ume da prodje!
 
odakle tebi pravo da se pozivas na moral?
jos ce neko neupucen pomisliti da te on vara...

uradila si to sto si uradila, i sta sad ocekujes? to sto si uradila nije bila decija igra pa kao ajd puji pike ne vazi...

a ne vidim moralni problem te razvedene, jer vas brak postoji jos samo na papiru....

"da li on zaista trazi bolju?"

ne, ne trazi, nasao je
 
koliko ja vidim sad mu je trenutno svaka bolja od tebe...
kad si u govn*ma onda bolje ćuti...glasi naravoučenije jednog poučnog vica...
... daj mu dve, tri nedelje fore da se smiri...onda mu objasni da ste jedan-jedan, ozbiljno porazgovaraj s' njim (udri po sujeti iz sve snage- objasni mu da ga voliš najviše na svetu, kako je on najbolji, najlepši i najpametniji od postanka čovečanstva)...izljubite se i pomirite...;-)
 
Upravo su prosle te dve tri nedelje,izljubili smo se i pomirili i rekao mi je da nikad nijedna nece zauzeti moje mesto,da sam jedina koju voli itd itd,ali ipak ce otici????? Jel neko nesto razume?
A neke stvari su pogresno shvacene od nekih-Pitala sam ,ako je moj najveci greh taj nemoralni cin,kako to da zapocinje nesto sa osobom koja je u startu nemoralna? Ne zato sto je raspustenica,gluposti,nego zato sto ulece u vezu sa covekom koj je jos u braku.
 
penelopa*: "Ja sam ga razocarala...Normalno je da potrazi cistunicu u kojoj bi mogao prepoznati olicenje postenja i cednosti,kad ono nadje razvedenu koja se ni malo ne libi da izadje sa ozenjenim covekom?I ne samo izadje.Gde je tu moral??? Dal ja to mozda ne razumem neke stvari????"

a sto se tebe sve to tice?
 
..tja ...jednog mog prijatelja prevari zena..on se odmah uselio kod jedne baaas nemoralne zene...mislim nemoralne....hm....bila sa pola grada , bavila se prostitucijom....i ima 35 godina...bio s njom jedno 2 nedelje,kako sam kaze da se oporavi i preboli rane...a znam da svoju bivsu zenu i dan danas voli...iako se preudala... sve je to zivot..

Kada te napusti zivotna ljubav
kada te sudbina scepa za gusu
potrazi curu sumnjivog morala
ona je servis za umornu dusu

Pricaj joj sve sto ti na pamet padne
ume da slusa i s tobom ume
i tvoje price i tvoje telo
jedino ona zna da razumije

Ne treba cak ni pice da platis
vraca sigurnost i pouzdanje
kad ona daje ne trazi nista
ti jednu vise, ona jednu manje

Do jutra ona je verna
i zasluzuje ljubav do groba
zvezda potkrovlja i suterena
i prva dama iznajmljenih soba

bora je car!
 

Back
Top