cetvrtast muskarac

necaa

Početnik
Poruka
2
Da li neko zna kakva garderoba najbolje stoji muskarcu koji je "cetvrtasto" gradjen?
Mislim na siroka ledja, veliku zadnjicu, kratke i jake noge, nizak tip.
Jer muskarcima sa ovakvom gradjom retko sta stoji dobro, pa vas molim za pomoc.
 
Nesto sto bi ga vizuelno izduzilo. Odeca koja je u istoj boji i gore i dole. tj najbolje crna (i pantalone i npr rolka ili majica) Ako je sve to previse tamno, moze neka kosulja ili sako preko u nekoj drugoj boji, ali tako da bude otkopcano i da se vidi crna celina od vrata do stopala.
 
Moram priznati da me je naslov i zaintrigirao da otvorim temu i saznam kakav je to"chetvrtast mushkarac".
Evo, prochitao sam triput a i dalje mi nije jasno kakav je....mrshav/nizak/visok/debeo/zgoljav/bildovan?
Mushkarci svih formata ujedinite se!
I chetvrtasti i triouglasti i pivkasti.....zajedno,bice nam lakshe.
 
ima jedan bilder shto ga moja komshinica od miloshte zove chetvrtko :lol:


@ tema
1. nosi odecu koja strogo prati liniju tela ( kosulje, pantalone, dukseve ). nishta preshiroko, da visi, spada, itd, ali ni preusko
2. v- izrez
3. obuca u priblizno istoj boji sa pantalonama
 
necaa:
Da li neko zna kakva garderoba najbolje stoji muskarcu koji je "cetvrtasto" gradjen?
Mislim na siroka ledja, veliku zadnjicu, kratke i jake noge, nizak tip.
Jer muskarcima sa ovakvom gradjom retko sta stoji dobro, pa vas molim za pomoc.

Svakom pa i cetvrtastom ..(cetvrtast hahaha..zbog ovog i otovrih temu..) najbolje stoji kada su goliiii.:wink: i ne zuri sa ..oblacenjem..:-D
 
Harmony:
Nesto sto bi ga vizuelno izduzilo. Odeca koja je u istoj boji i gore i dole. tj najbolje crna (i pantalone i npr rolka ili majica) Ako je sve to previse tamno, moze neka kosulja ili sako preko u nekoj drugoj boji, ali tako da bude otkopcano i da se vidi crna celina od vrata do stopala.


raskopčano, pa raščupano :lol:

IMA LI NEŠTO ŠTO TI NE ZNAŠ :P
 
Ma brate obuci sta hoces poenta oblacenja muskaraca koji hoce da zavede ribu je u autu i markiranom... i bitno je da je skupo a koje boje i model - potpuno nebitno... Naravno ako si tako gradjen bitno je i da imas najskuplji mobilni... :lol:
 

Back
Top