opisi osobu iznad

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

baby84

Primećen član
Poruka
541
e dosta je bilo samo ocjenjivanja, hajmo sad da vidimi sta mislimo jedni o drugima.
napissite svoje misljene o osobi iznad, a ta ako je voljna nek odgovori da li je dobro procjenjena.
time cemo vidjeti koliko mi ovdje pokazujemo svoje pravo JA i kako nas drugi vide.
 
ma nije tema da opises moj izgled vec kako me vidis ko osobu.da li sam mirna, tiha, povucena, luda, dosadna zabavna.to sam mislila sa ovom tememom, da te neko opise kako misli da si u privatnom zivotu
 
eeeeeeeeeeeeee nemoze to tako lako,ako te interesuje kakva sam morat ces se malo potruditi, procitaj ko moj post, na neke malo ozbiljnije teme a ne samo ocjenjivanje ovog ili onog pa ces vidjeti kakva sam.i ja tebe vidim prvi put al mislim da uopste nisi tako opasan ko slika u avataru.
 
baby84:
eeeeeeeeeeeeee nemoze to tako lako,ako te interesuje kakva sam morat ces se malo potruditi, procitaj ko moj post, na neke malo ozbiljnije teme a ne samo ocjenjivanje ovog ili onog pa ces vidjeti kakva sam.i ja tebe vidim prvi put al mislim da uopste nisi tako opasan ko slika u avataru.
xixixixixxi.....pa ja nisam opasann uopste......ja sam dobrica-djavolak..........a procitacu,ako i ti to isto uradis......mada mislim da je mnogo lakse preko pp.....ali kako hoces....tvoj izbor.... :evil:
 
24.png
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top