Balkanske kombinacije

David Coverdale

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
422
Zdravo forumasi i forumasice

Sta mislite o tome da Bosanski Srbi i Hrvati postanu Bosnjaci a Bosnjaci iz Sandzaka postanu Srbi Islamske vjeroispovjesti??Kada kazem Sandzak mislim i na crnogorski dio gdje zive Bosnjaci i Srbi.Tako bi Srbi u Crnoj Gori bili vecina. :-D

Sta mislite na tu kombinaciju?
 
David Coverdale:
Zdravo forumasi i forumasice

Sta mislite o tome da Bosanski Srbi i Hrvati postanu Bosnjaci a Bosnjaci iz Sandzaka postanu Srbi Islamske vjeroispovjesti??Kada kazem Sandzak mislim i na crnogorski dio gdje zive Bosnjaci i Srbi.Tako bi Srbi u Crnoj Gori bili vecina. :-D

Sta mislite na tu kombinaciju?
mislim da te treba banovati.
nemas pojma sta pises,a ovo nije forum"Moje nebulozne izjave".
lock-lock!!!!!
 
Od toga bi Srbi imali dosta koristi jer bi u Srbiji bili apsolutna vecina, a muslimani bi tada bili od jedne manjine pripadnici vecinskog naroda u kome bi na primjer predsednik Srbije mogao bit Srbin islamski vjeroispovjesti.Takodje, Crnogorci ne bi mogi da donose vazne odluke bez konsultacije sa Srbima.
 
Ja ne vidim kakave koristi imaju Srbijanci od Bosanskih Srba, sem sto nose breme "njihovog" zlocina.A ovako Srbijanci bi jednostavno rekli Srbija nije bila u ratu, sa Bosanskim ratom nemamo nista i stvar rijesena.A Bosanski Srbi bi tada postali Bosnjaci a Sandzaklije Srbi.
 
Pa naravno da svako moze da se izjasnjava kako on zeli ali to je u interesu Srbije i Srba.
Zamislite da potpredsjednik Radikalne stranke bude na primjer Hasan Hasanovic - Srbin.I da se on zdusno zalaze za Srpske nacionalne interese. :)
 
David Coverdale:
Zdravo forumasi i forumasice

Sta mislite o tome da Bosanski Srbi i Hrvati postanu Bosnjaci a Bosnjaci iz Sandzaka postanu Srbi Islamske vjeroispovjesti??Kada kazem Sandzak mislim i na crnogorski dio gdje zive Bosnjaci i Srbi.Tako bi Srbi u Crnoj Gori bili vecina. :-D

Sta mislite na tu kombinaciju?
A šta misliš momak da ti prodaš svoju porodicu i dobiješ fino koju kintu i bolji status u društvu? Ja mislim da je fair-trade.
 
David Coverdale:
Ja ne vidim kakave koristi imaju Srbijanci od Bosanskih Srba, sem sto nose breme "njihovog" zlocina.A ovako Srbijanci bi jednostavno rekli Srbija nije bila u ratu, sa Bosanskim ratom nemamo nista i stvar rijesena.A Bosanski Srbi bi tada postali Bosnjaci a Sandzaklije Srbi.
pa ti si totalno neuracunljiv.
koristi?
materijalne?
zlocin?
koji?
teska neka dijagnoza kod tebe!
 
Razgovarao sam s jednim Amerikancem i on pita:
Where are you from?
Ja kazem: I am from Serbia
Amer kaze: Oooohhh you are Serbian.
Ja kazem: No, not.I am Bosnian.
Amer kaze sav u cudu: But, you are not from Bosnia!?
Ja kazem: Yes, but I am Bosnian from Serbia.
On se sav u cudu nasmijao rece mi: Hey man, you are Serbian, because you are from Serbia.
 
David Coverdale:
Razgovarao sam s jednim Amerikancem i on pita:
Where are you from?
Ja kazem: I am from Serbia
Amer kaze: Oooohhh you are Serbian.
Ja kazem: No, not.I am Bosnian.
Amer kaze sav u cudu: But, youy are not from Bosnia!
Ja kazem: Yes, but I am Bosnian from Serbia.
On se sav u cudu nasmijao rece mi: Hey man, you are Serbian, because you are from Serbia.
I sad što te Amer pobrkao i nije mogao u svojoj glavi da "svrsta" ti hoćeš ovde i verski rat na ovim prostorima :x
 
David Coverdale:
Razgovarao sam s jednim Amerikancem i on pita:
Where are you from?
Ja kazem: I am from Serbia
Amer kaze: Oooohhh you are Serbian.
Ja kazem: No, not.I am Bosnian.
Amer kaze sav u cudu: But, you are not from Bosnia!?
Ja kazem: Yes, but I am Bosnian from Serbia.
On se sav u cudu nasmijao rece mi: Hey man, you are Serbian, because you are from Serbia.
a tako znaci,BALIJA si.
pa sada mi je jasno zasto ovakve nebulozne prijedloge dajes.
 
David Coverdale:
Po tvojoj reakciji primjecujem da si Bosanski Srbin.Ja ne vidim brate razloga da se toliko bunis.Ti ces lijepo da postanes Bosnjak ili Bosanac i da tvoj glavni grad bude Sarajevo.
Ja Bosanac već jesam, ali Bošnjak, to već malo teže. To se može desiti samo onda kad svi postanemo građani sveta i ne bude nikakvih nacija. Ideja je neostvariva. Nema razloga da se više o tome tupi.

Sjajan ti je primer sa Amerikancem. Oni ne znaju šta je pojam nacija. Daj primer iz Evrope.
 
DeteSunca:
Ja Bosanac već jesam, ali Bošnjak, to već malo teže. To se može desiti samo onda kad svi postanemo građani sveta i ne bude nikakvih nacija. Ideja je neostvariva. Nema razloga da se više o tome tupi.

Sjajan ti je primer sa Amerikancem. Oni ne znaju šta je pojam nacija. Daj primer iz Evrope.


(ironija)A da... jadni Amerikanci sta ce, ne znaju nista o naciji.A mi smo opet ponosan narod, mi sa Balkana.Mi znamo nasu nacioanlnu pripadnost i genetiku. :roll: (ironija)
FUJJJJJJ! :confused:
 
David Coverdale:
Hrvati iz Bosne ce postati Bosnjaci a Bosnjaci iz Hrvatske ce postati Hrvati.Jednostavna stvar.
Reseno balkansko pitanje. :grin:

Bosnjaci ne postoje tako da ti Srbi i Hrvati iz Bosne ne mogu da postanu nesto sto ne postoji.A muslimani u BiH i Srbiji i jesu poturceni Srbi(poturice) ili se mogu nazvati i Srbima islamske veroispovesti.
 
David Coverdale:
Ja znam da su mi Srbi uvijek napominjali da su moji preci od Srba, i sada je logicno da se Bosnjaci iz Srbije vrate svom iskonu.
Ama, čoveče budi ono kako se osećaš
Pusti gluposti šta su ti bili preci ili ne znam ko. Ako si Bošnjak, to si i gotovo, pa živeo u Srbiji ili Madagaskaru
Tako i Srbi u Srpskoj/BiH, oni su Srbi i tamo i ovde i svagde u svetu.
 

Back
Top