POSLEDICE EFEDRINA

Miss_Diamond

Obećava
Poruka
76
Bicu konkretna...

Moj decko koristi efedrin,ali ne hemijske prirodne nego neki kao prirodnog..mislim smesno..i to uzima cak 2 puta na dan!to se meni nimalo ne svidja.

Jer ja smatram da to nije dobro za zdravlje...i mislim da imam pravo.

Da li neko od buducih citalaca moze da mi kaze tacne informacije o posledicama tog efedrina?

Unapred veoma zahvalna.
 
Miss_Diamond:
Bicu konkretna...

Moj decko koristi efedrin,ali ne hemijske prirodne nego neki kao prirodnog..mislim smesno..i to uzima cak 2 puta na dan!to se meni nimalo ne svidja.

Jer ja smatram da to nije dobro za zdravlje...i mislim da imam pravo.

Da li neko od buducih citalaca moze da mi kaze tacne informacije o posledicama tog efedrina?

Unapred veoma zahvalna.

ukratko tvoj decko je ovisnik
 
Efedrin je supstanca koja pomaze organizmu da sagoreva masnoce. Koristi se pri vezbanju, daje energiju, ali stetno moze uticati na srce, cak moze biti fatalan.
Reci ti njemu lepo ili efedrin ili ja!
Izguglaj po netu, nacices svasta.
 
jao dame izvinite...ne znam shta mi bi...ponekad sam tako ne znam nepravedan?...svako treba da ima mishljenje i ja sam toga svestan...ipak uchim da poshtujem druge i da shvatim da smo svi u sushtini isti...da nas chini jedan univerzum i da mi chinimo njega...nadam se da nisam zvuchao previshe jadno a grubo...

:>
 
AntunTun:
jao dame izvinite...ne znam shta mi bi...ponekad sam tako ne znam nepravedan?...svako treba da ima mishljenje i ja sam toga svestan...ipak uchim da poshtujem druge i da shvatim da smo svi u sushtini isti...da nas chini jedan univerzum i da mi chinimo njega...nadam se da nisam zvuchao previshe jadno a grubo...

Ako ne mozes da pomognes, ne ulazi u diskusiju!

Posto idem u teretanu znam o cemu se radi.
Dakle, Efedrin ima slican ucinak kao amfetamin, (speed npr.) samo slabiji...uglavnom radi se o tome da covek oseca dosta povisen nivo energije tokom naredna 3-4 sata od uzimanja, prate ga nuspojave kao sto je ubrzani puls, lagano povisen pritisak, drhtanje ruku, blaga ushicenost od viska energije koju onda naravno treba ispucati tokom treninga....bilderi ga koriste u toj kombinaciji sa kofeinom jer navodno pomaze prilikom mrsavljenja na definiciji.

Inace primarna upotreba Efedrina je u medicini, koristi se kod astme i sl. bolesti disajnog sistema, npr. imas efedrin kapi za nos, samo su to puno manje doze od onih koje uzmes da bi dobio kick pre treninga.
Znam ljude koji su ga uzimali, i nikakvih problema nisu imali.
Ja ga licno nisam uzimao.
 
AntunTun:
jao dame izvinite...ne znam shta mi bi...ponekad sam tako ne znam nepravedan?...svako treba da ima mishljenje i ja sam toga svestan...ipak uchim da poshtujem druge i da shvatim da smo svi u sushtini isti...da nas chini jedan univerzum i da mi chinimo njega...nadam se da nisam zvuchao previshe jadno a grubo...

:>

manje trave hehehe
 
i heroin je prirodan :?

ako hoce da topi salo bolje nek se bavi kardio vezbama - trcanje,bajs i slicno.

koji je **** tim muskarcima pa se sami pale na svoje misice,jbt kad vidim neke izgledaju da bi se po ceo dan gledali samo u ogledalu i divili samom sebi.fuj!

nateraj ga da batali to,i ako hoce da smrsa,svako jutro 3 kruga oko kvarta,i nista vopi :mrgreen:
 
?:
manje trave hehehe


...vishe efedrina? (:

evo vam je jagodica od nje sam i dobio frustracije i komplekse i ko zna shta josh...doshla da liqje...prokletstvo!...

efedrin sagoreva salo blago podizhe temperaturu tela i utiche na rad tireoidne zhlezde...koriste ga bilderi ko shto kolega reche slichno amfetaminu...

nezheljeni efekti bi bili...insomnia (to je kad ne mosh da spavash) drhtanje prstiju recimo...ubrzan rad srca glavobolje povishen pritisak vrtoglavica i gubitak apetita...ovo poslednje je zapravo zheljeni efekat jer ga pojedini koriste za dijete...a malim bebama se sipa u nos...nadam se da je tebi ko i drugima jasno da ove nezheljene posledice ima svaki lek...shit pa i cvekle da se prejedesh nije dobro...
 
ma niiiiisi ti bwe mawena jagodice nashaa giligili...ti si bwe piwe jedno mawo zhuto kikikikiki...

lako bi da si strah i trepet bu-ah i teraj dalje...nego shto si sva u nekim pseudopodama...ne zna chovek kako da ti pridje...sva si sublimirana i kojeshta :>
 

Back
Top