Bitange i Princeze

MadonnaGirl:
serija je extra
svi su FENOMENALNI
mene samo zanima,posto sam pre neko vece uhvatila posle 21h na hrt2 kojim danima to ima
jer idem popodne u skolu pa ne mogu gledati na b92 :(


Na HRT 2 imas cetvrtkom u 21h, a reprizu u petak u 16:10 h.Inace to je treca sezona i skoro su snimljene i kod nas jos nisu prikazivane.Ima dosta promena kao i novih likova.
 
Od 18. aprila krece 3. sezona ove serije na B92, u istom terminu :-) citala sam da ima nekih izmena...npr. Gazda vise nema videoteku vec neku agenciju, Teo zivi u sumi, Kazo i Robi dobijaju novu cimerku, Gazdinu rodjaku iz Stutgarta na koju ce Irena i Lucija biti ljubomorne...
 
aleksandrica_k:
Od 18. aprila krece 3. sezona ove serije na B92, u istom terminu :-) citala sam da ima nekih izmena...npr. Gazda vise nema videoteku vec neku agenciju, Teo zivi u sumi, Kazo i Robi dobijaju novu cimerku, Gazdinu rodjaku iz Stutgarta na koju ce Irena i Lucija biti ljubomorne...

Da ima...Gledam na HRT-u....

Evo članka iz TV revije., ako vas interesuju izmene:

http://www.geocities.com/faraonslike1/bitangeiprinceze.jpg
 
Evo u opsteno sta ce se desavati u trecoj sezoni

U novoj sezoni glavna je promjena prenamjena videoteke, od koje je Gazda definitivno digao ruke, u marketinšku agenciju, što je novi nepresušan izvor humora i parodije. Gazda u agenciji zapošljava Kazu (kao 'junior copywritera'), a Erotomana, koji je dobio veliki novac od nasljedstva, uzima za partnera.
Teo psihički puca zbog rastanka s Lucijom, iseljava se iz stana i odlazi 'spašavati svijet'. Lucija odluči posvetiti se završetku studija, a kako videoteke više nema, honorarno će u ovoj sezoni obavljati poslove sommellierke te inspektorice koju angažira Udruga za zaštitu potrošača.
Robi, nakon nekoliko epizoda u kojima neuspješno pokušava biti taksist, napokon dobiva stalan posao zaštitara, i to ni manje ni više nego u prodavaonici. Da stvar bude luđa, uz njega je taj posao dobila i Irena, pa je eksplozivna kombinacija ponovno prisiljena raditi zajedno, i to posao o kojem nemaju blage veze. Zašto je perverzni vlasnik knjižare zaposlio baš njih? Jer je knjižara zapravo paravan za mutne poslove, a Robi i Irena su se na intervjuu za posao pokazali najmanje sposobnima da skuže u kakvo su okruženje došli.
Novi važan lik je Gazdin 'od kuma mali iz Študgarta'. Jedino što to u stvari nije 'mali', nego 'mala' - zgodna 19-godišnjakinja s likom anđela i naličjem vraga, u koju će se Robi zaljubiti, i na koju će Lucija i Irena biti ljubomorne. Još kad ju Gazda utrpa na stan Kazi i Robiju...
U ovoj se sezoni u jednoj epizodi pojavljuju i Kazini rastavljeni roditelji, zatim Robijev stari, a i Erotoman će pokušati saznati tko je njegov otac. Irena će se u epizodi-dvije opet okušati kao pjevačica, ovaj put s više narodnjačkim štihom, što će omiljeni pub nakratko pretvoriti u 'fontanu' iliti 'ludnicu'.
Teo će, nakon što da otkaz i pristupi 'zelenima', kod Lucije još više pojačati osjećaj da je on trebao biti čovjek njezinog života. U drugom dijelu sezone Teo se ipak vraća i otvara odvjetnički ured pro bono u pubu. Pub postaje i poprište neobičnog partnerstva: Erotoman, nakon što se definitivno posvađao s Gazdom, odluči uložiti kapital u pub, pa on i Konobar postaju suvlasnici. Erotoman želi u pub privući žensku, a Konobar mušku klijentelu.
U novoj će sezoni na tapeti biti i terorizam, krivolov, nogometno menadžerstvo, knjižarska mafija, marketinške kampanje, izrežirane pljačke, talačke situacije i slične uzbudljive akcijske teme.
 
AKHENATON:
I meni IRENA!

200px-Bp7.JPG

Daj mi, daj mi medeni,
Daj tvoj osmeh ledeni,.......... :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top