HEMIJA
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 46

Tema: HEMIJA

Aktivan član Kilavi Radonja (avatar)
    Učlanjen
    27.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano HEMIJA

Sad se svi nadate da to nije ono o cemu se ovde cesto tandrce, al bas jeste to. Gledam, sad su i po televiziji poceli da baljezgaju o nekim tipovima mirisa koji privlace, te feromoni, te znoj, te imuni sistemi i sl. sranja. Bas ubijaju romantiku. Nisam ni razmisljao o tome dok nisam naisao na devojku od cijeg sam mirisa bukvalno gubio glavu (pakosnici, pushite ga, ne TOG mirisa). I naravno da ne mislim na ribe koje natrpaju na sebe litar parfema kad krecu da kupe hleb ujutro. Ne, sama ona i jedino ona, koza, vrat, kosa, mogao sam da je grlim satima samo da bih je mirisao. I dan danas, 2 godine posle, kad pomislim na nju, prvo se setim mirisa. Grlim je, ljubim joj vrat, a svaki put kad udahnem u glavi explozija! Cini mi se, da nije njega, ne bih se toliko ni zaljubio u nju. Strasno mi nedostaje... Mozda je sve ovo i suvise intimno za siroke narodne mase, ali mi je muka vise od cinizma, od spominjanja qraca, pichki, trpanja, torbanja po forumu. Fali nam malo duse, cast izuzecima. Sad slobodno mozete da pocnete da me podjebavate, i za to me zabole. Inace, ovo se donekle nadovezuje na temu sa trazenjem "igle", zanima me da li je jos neko, nekad, doziveo nesto slicno. Ja samo jednom...

Aktivan član Copy_Cat (avatar)
    Učlanjen
    13.01.2006.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano Re: HEMIJA

jaooooooo kakav ja miris dozhivljavam bolje da ne pricham izvini 2pike netju vishe da kvarim temu.

Starosedelac Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    916

Ја двапут.
    Знам о чему причаш....(ал кажу да су феромони у питању)....

Učlanjen
    27.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Citat Original postavio Hellen
    ?? ??????.
    ???? ? ???? ??????....(?? ???? ?? ?? ???????? ? ??????)....
    Ruzno je svoditi ga na to, i da jesu u pravu. Ne dam romantiku, bre!!!

Učlanjen
    27.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Citat Original postavio Copy_Cat
    jaooooooo kakav ja miris dozhivljavam bolje da ne pricham izvini 2pike netju vishe da kvarim temu.
    Ajd kad si zajela...

Butterflies And Hurricane
    Guest

Smile Re: HEMIJA

Citat Original postavio 2pike
    Sad se svi nadate da to nije ono o cemu se ovde cesto tandrce, al bas jeste to. Gledam, sad su i po televiziji poceli da baljezgaju o nekim tipovima mirisa koji privlace, te feromoni, te znoj, te imuni sistemi i sl. sranja. Bas ubijaju romantiku. Nisam ni razmisljao o tome dok nisam naisao na devojku od cijeg sam mirisa bukvalno gubio glavu (pakosnici, pushite ga, ne TOG mirisa). I naravno da ne mislim na ribe koje natrpaju na sebe litar parfema kad krecu da kupe hleb ujutro. Ne, sama ona i jedino ona, koza, vrat, kosa, mogao sam da je grlim satima samo da bih je mirisao. I dan danas, 2 godine posle, kad pomislim na nju, prvo se setim mirisa. Grlim je, ljubim joj vrat, a svaki put kad udahnem u glavi explozija! Cini mi se, da nije njega, ne bih se toliko ni zaljubio u nju. Strasno mi nedostaje... Mozda je sve ovo i suvise intimno za siroke narodne mase, ali mi je muka vise od cinizma, od spominjanja qraca, pichki, trpanja, torbanja po forumu. Fali nam malo duse, cast izuzecima. Sad slobodno mozete da pocnete da me podjebavate, i za to me zabole. Inace, ovo se donekle nadovezuje na temu sa trazenjem "igle", zanima me da li je jos neko, nekad, doziveo nesto slicno. Ja samo jednom...

Da do dana danashnjeg prepoznam svaki miris bivsheg mushkarca. Strashno dobro ih pamtim. Ne znam zashto....

Učlanjen
    27.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Citat Original postavio Butterflies And Hurricane
    Da do dana danashnjeg prepoznam svaki miris bivsheg mushkarca. Strashno dobro ih pamtim. Ne znam zashto....
    Ej,ej,ej, ne mesaj babe i zabe i ne dekoncentrisi me! Pokusavam da i sam ne pocnem da baljezgam

Početnik FLnancy (avatar)
    Učlanjen
    10.02.2007.
    Reputaciona moć
    0

Priroda je cudo, a reprodukcija njena misija.

Učlanjen
    27.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Citat Original postavio FLnancy
    Priroda je cudo, a reprodukcija njena misija.
    Brate, zvucis mi ko emancipovani Sumadinac...

Učlanjen
    10.02.2007.
    Reputaciona moć
    0

Ne znam zasto ti to kvari romantiku, priroda je jako romanticna, a ako ti ovaj drugi deo recenice zasmetao razmisli jos jednom.

Butterflies And Hurricane
    Guest

Red face Re: HEMIJA

Ej,ej,ej, ne mesaj babe i zabe i ne dekoncentrisi me! Pokusavam da i sam ne pocnem da baljezgam

A shto te dekoncentrishem, bas sam htela da odgovorim ok na tvoj post ...shta sam sad uradila?

Učlanjen
    27.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Citat Original postavio Butterflies And Hurricane
    A shto te dekoncentrishem, bas sam htela da odgovorim ok na tvoj post ...shta sam sad uradila?
    Nja, nebitno, zbog smajlija te nisam razumeo, mislio sam da zezas, ajd da cujem taj Ok odgovor

Učlanjen
    27.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Citat Original postavio FLnancy
    Ne znam zasto ti to kvari romantiku, priroda je jako romanticna, a ako ti ovaj drugi deo recenice zasmetao razmisli jos jednom.
    Ma, ne, stvarno si tako zazvucao, inace, u pravu si, jeste imalo i fizioloskijeh efekata na moj ponos

Učlanjen
    10.02.2007.
    Reputaciona moć
    0

Nisam ni sumnjala da je imalo efekta, a nisam ni mislila bas na to, negde sam cula ili citala da miris signalizira koliko su geni (ili sta sve) potencijalnog partnera pogodni za produzetak vrste
    mozda podseca na zivotinjsko carstvo, ali i covek je deo prirode
    Carolija ili hemija - nije ni bitno - samo da ima ljubavi

Primećen član BanovanKorisnik (avatar)
    Učlanjen
    29.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

ne volim hemiju...ja sam više za fiziku

Zaslužan član NatasaNatasa (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    209

Ja sam bila u sličnoj situaciji sa dečkom sa kojim sam se zabavljala 3.5 godine .... Činimi se da sam satima mogla da mirišem njegov vrat .... i svaki put kad bih pomislila na njega, a i dan danas je tako - ja osetim toplinu - kao da mi je taj miris još u nozdrvama ..... kao da je on tu tik uz mene.

Starosedelac Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    304

Mozda je sve ovo i suvise intimno za siroke narodne mase, ali mi je muka vise od cinizma, od spominjanja qraca, pichki, trpanja, torbanja po forumu. .
    i meni...

obozavam da se uvalim pored njega i da osetim lep miris,i sto rece,satima da se ne pomerim sta god to bilo...imam bas osetljivo culo mirisa i uvek mi je taj deo bitan,i cesto mi se neki muskarci (ili ljudi generalno) nisu svidjali jer su imali meni ruzan miris.
    inace znam slucaj da momak mesecima nije uspevao da raskine sa devojkom jer bi se svaki put predomislio kad bi joj osetio miris,a koji je njega bukvalno opcinjavao
    you make me sick because i adore you so

Elita neozbiljko (avatar)
    Učlanjen
    08.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    88

Hemija je kad se Lazar Ristovski napije rakije i prdi, a švalerka mu prdeže pripaljuje šibicom i oduševljava se vatrenim mlazovima.

Elita MarilynManson (avatar)
    Učlanjen
    11.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Hemija je kad se Lazar Ristovski napije rakije i prdi, a švalerka mu prdeže pripaljuje šibicom i oduševljava se vatrenim mlazovima.
    u yebote, romantika, bato !

Starosedelac Pipi Langstrumpf (avatar)
    Učlanjen
    22.01.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    1122

Meni je miris presudan, kao i boja glasa. NE biram po tome s kim cu biti, ali to je jedan vazan momenat. Jednom sam bila sa divnom osobom ciji miris mi je smetao (cista osoba, nije u pitanju smrad ) i morala sam da raskinem. Nista nije funkcionisalo sto bi preslo granicu prijateljstva.

Aleksej_BASO
    Guest

Nisam ni razmisljao o tome dok nisam naisao na devojku od cijeg sam mirisa bukvalno gubio glavu.

Nije se prala?

Buduća legenda W.A.S.P. (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

alksej ne zezaj sirotog coveka ...
    @ tema - batice znam na sta mislis ... a i nevine cure nekako drugacije mirisu, bas karakteristicno, jbes mi sve mozda sam i poludeo ...

Aleksej_BASO
    Guest

Ja mislim bas kako starije (30-40) lepo mirisu... Imam utosakda su i mnogo urednije....

Primećen član _Saint (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2007.
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio W.A.S.P.
    alksej ne zezaj sirotog coveka ...
    @ tema - batice znam na sta mislis ... a i nevine cure nekako drugacije mirisu, bas karakteristicno, jbes mi sve mozda sam i poludeo ...
    Ma nisi... godine te stizu.... :-D
    A sad ozbiljno, miris koze je chudo... ume nevidjeno da te odbije. Recimo mene crnkinja mirisom odbija, nisam rasista, chak mi je i bila zelja da ...probam. Medjutim , kako je doslo do minimalnog intimiziranja meni umalo nije pozlilo od 'mirisa' (mozda je bila ganka, ko ce ga znati . Medjutim, bio sam sa ribom ciji miris koze cuda cini... vrat, ledja...nisam mogao da se odvojim od nje (u fizichkom smislu).

Domaćin Kradljivica knjiga (avatar)
    Učlanjen
    20.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

ja obozavam mirise...pamtim miris svakog svog momka...i mogla bih ih sve razlikovati po mirisu...

Slične teme

1. Fizika,hemija,fizička hemija!
    Autor ssunny u forumu Prirodne nauke
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 19.01.2010., 03:44
  2. Hemija-HELP PLS
    Autor guest011 u forumu Prirodne nauke
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 07.09.2008., 21:56
  3. hemija
    Autor lina_c u forumu Prirodne nauke
    Odgovora: 24