nasa srbija !!!

ma ceo svet pravi sajtove i kojekakva cuda o lepoti njihovih zemalja ,voleo bi da ucestvujem u nekom radu da prestavimo ovu nasu srbiju onakva kakva jeste (prljavu)i to prvo nasem narodu .imamo svelepo sto je od boga ali od naseg naroda usrasmo sve.nista nije dzaba sto nam rade treba bre ljudi da nam uzmu celu zemlju jer mi ocito nismo za drzavu.
 
predragkostic:
ma ceo svet pravi sajtove i kojekakva cuda o lepoti njihovih zemalja ,voleo bi da ucestvujem u nekom radu da prestavimo ovu nasu srbiju onakva kakva jeste (prljavu)i to prvo nasem narodu .imamo svelepo sto je od boga ali od naseg naroda usrasmo sve.nista nije dzaba sto nam rade treba bre ljudi da nam uzmu celu zemlju jer mi ocito nismo za drzavu.

Nemoj takve pesismisticke poruke ovde....kao prvo. ne mozes da kazes za OVU NASHU SRBIJU da je prljava!!!!! Bolje ucestvuj u projektu o lepotama ove zemlje, kojih na svu srecu ima mnogo!!!! Ovde je svest ljudi na veoma niskom nivou....uradi nesto povodom tog problema, kao sto bi svi mi trebali da radimo....! :cry:
p.s.
Bez zezanja, Srbija obiluje prirodnim bogatstvima....TO TREBA CUVATI!!!! :!: :!: :!:
 
Ljudi se mogu veoma lako vaspitati stto se tice bacanja smeca, ali ova vlast ne preuzima nista jer su na vrhu iste takve seljacine.
Ja se redovno trudim da napravim scenu na ulici kada vidim nekoga pored mene da baci smece.

Ljude bi samo trebalo po dzepu udariti cim bace na ulicu papiric ili cigaretu i da vidish cistu Srbiju za mesec dana!A ove sto bacaju smece i prave deponije...joj...njih bi posebno kaznjavao.ili da plate neku bolesnu cifru ili da ociste celu divlju deponiju (tako je u Nemackoj).

A mogli bi kao u Belgiji da zabranimo pushenje na ulici.....kod nas nije stvorena takva kolektivna svest da je pushenje na ulici jako ruzna stvar isto kao i pljuvanje.
 
Mora da se cisti, nema govora! Prvo, ujutro namestis svoj krevet, pokupis paiprice po sobi, da ne mora mama, i onda izrastes u osobu, kojoj bacen papir na ulici "bode" oci. To je ono sto se zove osnovna kultura. Nece propasti Srbija zbog kesa bacenih u reku. One su vise estetski problem, Srbija ce biti zagadjena, kad neko ko je bacio kesu u reku, dodje na celo neke industrije, koja svoj otpad baca u reku. Dakle, ljudi, opominjite druge ljude kad vidite da se ponasaju bahato.
I to samo, ako ste brzi od njih ili jaci od njih, da ne bi mogli da vas biju na ulici.
 

Back
Top