najveci materijaliste su

N

no ID

Gost
(Mislim na devojke)su bliznakinje!Smatram da izuzetno puno paznje posvecuju materijalnom statusu nego bilo cemu drugom pak cak i sexu!
Jako im je vazno da budu vidjeni na nekim fency mestima u nekim nabudzenim dzipovima,bez obzira sto im se ta osoba ne svidja(cak nemaju nikakve pretenzije u vezi sa njim)!NAJVAZNIJI IM JE UTISAK KOJI ONI "kao" OSTAVLJAJU NA DRUGO O SVOJOj "VELICINI I ZNACAJU"!(zbog toga su spremne mnogo cega da se odreknu, sex im je u velikoj vecini slucajeva nebitan,samo da bi izlecile svoj neki kompleks vise vrednosti!Prave su pozerke!Cast izuzecima!
CAk stavise mislim da one zive samo zbog drugih,tj.od utiska koje one ostavljaju na druge?
Kakva su vasa saznanja o ovom a i drugim znakovima?Ko se tu po vama izdvaja u tom smislu?
 
no ID:
(Mislim na devojke)su bliznakinje!Smatram da izuzetno puno paznje posvecuju materijalnom statusu nego bilo cemu drugom pak cak i sexu!
Jako im je vazno da budu vidjeni na nekim fency mestima u nekim nabudzenim dzipovima,bez obzira sto im se ta osoba ne svidja(cak nemaju nikakve pretenzije u vezi sa njim)!NAJVAZNIJI IM JE UTISAK KOJI ONI "kao" OSTAVLJAJU NA DRUGO O SVOJOj "VELICINI I ZNACAJU"!(zbog toga su spremne mnogo cega da se odreknu, sex im je u velikoj vecini slucajeva nebitan,samo da bi izlecile svoj neki kompleks vise vrednosti!Prave su pozerke!Cast izuzecima!
CAk stavise mislim da one zive samo zbog drugih,tj.od utiska koje one ostavljaju na druge?
Kakva su vasa saznanja o ovom a i drugim znakovima?Ko se tu po vama izdvaja u tom smislu?
Posto si me 'prozvao',moram da ti kazem da ti uopste nisi u pravu!Ja sam dupli blizanac u horoskopu,a nijednu ovu karakteristiku ne posedujem!Verna sam do koske u ljubavi,pravi prijatelj i uvek volimljudima da pomognem u nevolji,a najmanje sam materijalista!
Znak ne odredjuje da li ce neko biti materijalista ili ne,vec planete!
 
Jos jedna koja misli da jako gresite po pitanju Blizanaca,ni ja ne nalazima nijednu slicnost sa gore navedenim karakteristikama,cak stavise iz mog iskustva ja mislim da su zenske Vage prilicno koristoljubive,ali podvlacim "iz mog iskustva"...
 
smeska:
ma svi znakovi su materijalisti,u ovo doba kad je besparica,zalosno ali tako je nema znakova koi nisu materijalisti.... :wink:
Sto se blizanaca tice jesu materijalisti ali se to ne odnosi samo na novac. Ako tako moze da se kaze, jer oni daju ali i ocekuju da im se uzvrati. Naravno, blizanac voli da je u centru paznje pa zato ta potreba za fancy mestima nije samo zbog toga da budu vidjeni nego da pokazu da gde god se nalaze svi ostali su bar za dlaku ispod. Druga stvar nema sanse da ce blizanac biti sa nekim samo zbog para. Mi smo bas ti koji kazu "nema tih para za koje bih trpeo\la nekog".
 
LARA CROFT:
no ID:
(Mislim na devojke)su bliznakinje!Smatram da izuzetno puno paznje posvecuju materijalnom statusu nego bilo cemu drugom pak cak i sexu!
Jako im je vazno da budu vidjeni na nekim fency mestima u nekim nabudzenim dzipovima,bez obzira sto im se ta osoba ne svidja(cak nemaju nikakve pretenzije u vezi sa njim)!NAJVAZNIJI IM JE UTISAK KOJI ONI "kao" OSTAVLJAJU NA DRUGO O SVOJOj "VELICINI I ZNACAJU"!(zbog toga su spremne mnogo cega da se odreknu, sex im je u velikoj vecini slucajeva nebitan,samo da bi izlecile svoj neki kompleks vise vrednosti!Prave su pozerke!Cast izuzecima!
CAk stavise mislim da one zive samo zbog drugih,tj.od utiska koje one ostavljaju na druge?
Kakva su vasa saznanja o ovom a i drugim znakovima?Ko se tu po vama izdvaja u tom smislu?
Posto si me 'prozvao',moram da ti kazem da ti uopste nisi u pravu!Ja sam dupli blizanac u horoskopu,a nijednu ovu karakteristiku ne posedujem!Verna sam do koske u ljubavi,pravi prijatelj i uvek volimljudima da pomognem u nevolji,a najmanje sam materijalista!
Znak ne odredjuje da li ce neko biti materijalista ili ne,vec planete!


Zaboravila si da dodas da UVEK imas najbolje misljenje o sebi, tako da to sto pises moze da se uzme sa veeeelikom rezervom. Blizanci su poznati egoisti i narcisi.
 
Device.
Bik voli pare, one mu priuzaju zadovoljstvo, ali nikada ne zna tacno koliko ima para u novcaniku, za razliku od Device. Koja uvek ima "crni fond"...

Samo sto je ovo skroman znak, pa se po njima ne moze reci da umiru za luksuzom... ali da vole pare, oooo da!
 
Ja sam riba u horoskopu i uzasan sam materijalista.
Bas me briga za ljubav, zelim da moj partener poseduje samo pare.
Jednom sam se zaljubila i posle toga sam htela da umrem kad smo raskinuli.
Od tada jurim samo pare i super se osecam.
Uh ovo je bilo iskreno!
 
no ID:
(Mislim na devojke)su bliznakinje!Smatram da izuzetno puno paznje posvecuju materijalnom statusu nego bilo cemu drugom pak cak i sexu!
Jako im je vazno da budu vidjeni na nekim fency mestima u nekim nabudzenim dzipovima,bez obzira sto im se ta osoba ne svidja(cak nemaju nikakve pretenzije u vezi sa njim)!NAJVAZNIJI IM JE UTISAK KOJI ONI "kao" OSTAVLJAJU NA DRUGO O SVOJOj "VELICINI I ZNACAJU"!(zbog toga su spremne mnogo cega da se odreknu, sex im je u velikoj vecini slucajeva nebitan,samo da bi izlecile svoj neki kompleks vise vrednosti!Prave su pozerke!Cast izuzecima!
CAk stavise mislim da one zive samo zbog drugih,tj.od utiska koje one ostavljaju na druge?
Kakva su vasa saznanja o ovom a i drugim znakovima?Ko se tu po vama izdvaja u tom smislu?

moracu da kazem da se u ovom slucaju slazem. poznajem jednu takvu .... gledaju samo novac i prestiz
 

Back
Top