SEX POSLE SVAĐE?

Ne volim svadje. Uvek se to da resiti ostavkom problematicnog partnera, osim ako muskarac nije naivan pa prodao svoj stan i otisao da zivi kod zene u njenom, a od svog stana novce spiskali uglavnom na njene hirove. E onda ti nema spasa, ali ja zenu nikad ne bi udario, nego kad ne bi imao izlaza u stanju ludila, bi je bacio kroz prozor, pa ako prezivi onda bi je yebao u gipsu.
 
sinnke:
Ne volim svadje. Uvek se to da resiti ostavkom problematicnog partnera, osim ako muskarac nije naivan pa prodao svoj stan i otisao da zivi kod zene u njenom, a od svog stana novce spiskali uglavnom na njene hirove. E onda ti nema spasa, ali ja zenu nikad ne bi udario, nego kad ne bi imao izlaza u stanju ludila, bi je bacio kroz prozor, pa ako prezivi onda bi je yebao u gipsu.

Gde bi ga brate smestio kroz gips?
 
Butterflies And Hurricane:
Hehe...pa masterku diplomu ostavljam sebi...nisam bash toliko velikodushna... :razz: :lol:

Vidim da ne operishesh sa TERMINIMA (izrazima)
Za zensku osobu NIKADA ne mozesh reci MASTER !
Za zensku osobu se moze reci DOMINA ili MISTRESS

Dakle da bi postala Domina morash jako puno da nauchish i da znash :)
 
vanesssa56:
Vidim da ne operishesh sa TERMINIMA (izrazima)
Za zensku osobu NIKADA ne mozesh reci MASTER !
Za zensku osobu se moze reci DOMINA ili MISTRESS

Dakle da bi postala Domina morash jako puno da nauchish i da znash :)

Oh ah uh.. :lol: ...zensku osobu opisuje mushkarac koji je bio sa njom... :wink: :) Mozda iz tih razloga ne znam... :)

u potpisu: neznalica
 
Butterflies And Hurricane:
Da da...Vrlo je vazno da sam vrlo svesna svog neznanja... :lol: ...Ali naravno ovde sam da bih neshto naucila jel?... :)
Tako bi trebalo da bude...
Evo, vec pokazujesh napredak.
Naucila si da je zenska osoba DOMINA a muska MASTER. ;)
Vjeruj, da bi ispala vrlo smijeshna da nekom sa strane kazesh: "i'm Master" ;) :lol: :lol:
 
vanesssa56:
Tako bi trebalo da bude...
Evo, vec pokazujesh napredak.
Naucila si da je zenska osoba DOMINA a muska MASTER. ;)
Vjeruj, da bi ispala vrlo smijeshna da nekom sa strane kazesh: "i'm Master" ;) :lol: :lol:

... :lol: ...eto ...ipak sam danas naucila neshto novo... :)

Mada iskreno...ne bih nikada rekla tako neshto za sebe...u rl... :lol:
 

Back
Top