CNN popljuvao srbe zbog bosanskog teroriste !!! NEVEROVATNO

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Obersturmfuehrer:
ja procito tri puta i ne vidim gde su tu pljuvani srbi?

Pa kakve veze imaju srbi i Srebrenica sa klincem koji nije imao ni 10g za vreme ratnih zbivanja i sada kad je mali islamista uzeo pusku i pobio amerikance, CNN u tu pricu ubacuje srbe u svakoj drugoj recenici.

Mislim stvarno, cudi me kako nisu spomenuli srbe i u slucaju uragana Katrina, ko zna mozda je vetar poceo da duva iz pravca Srbije....

Americka spoljna politika radi protiv Srbije i srpskog naroda vec vise od deceniju, a to se moze videti kroz njihove medije tipa CNN koji srbe i Srbiju spominju u svakom negativnom kontekstu pa cak i onda kad nemamo nista sa tim kao sto je slucaj ovog ludaka.
 
Nacionaldemokrata:
Pa kakve veze imaju srbi i Srebrenica sa klincem koji nije imao ni 10g za vreme ratnih zbivanja i sada kad je mali islamista uzeo pusku i pobio amerikance, CNN u tu pricu ubacuje srbe u svakoj drugoj recenici.

istina, ali i citira uvek "Redzo Talovic said" ili "his cousin said"... ja u tome ne vidim pljuvanje CNN vec familija ne zna kako da se opere sramote - ipak ih je Amerika primila kao izbeglice...

nije ni ovo za zanemarit: Police said Sulejman Talovic and his mother had lived in Salt Lake City for a few years, during which he had four minor incidents with police as a juvenile.
 
adem_ks:
ja sam tu teoriju cuo sinoc, a inace taj drug mi rece, mali je to poneo iz detinjstva, i monda mu samo pukao film i eto ti belaja... e srbi... e bas vas "prati" maler...

Није увек малер уз србе. Неком србину ће пукнути филм и побити американце због Сребренице. Чували су американци Сребреницу све до 11 Јула 1995.
 
JerryRopero:
pljuvani su u tome sto se u tekstu tvrdi da je ovaj pobio amerikance zato sto su srbi pobili balije u Srebrenici.

Šta je Ameri, opet svoju odgovornost prebacujete na druge?Hoću reći, kolika je vaša zasluga za ovaj zadnji rat?

Uostalom, radi budućih dobrih odnosa sa Srbima, mogli su napisati da je mali balija čitao materijale islamskih fundamentalista i terorista....mogli su ga povezati i sa iranskim likovima, pa bilo je svega po Bosni.....a klince je najlakše vrbovati i zaluditi takvim 'herojskim' idejama
PS: Toliko dobrih ideja, a meni zaključaju temu o malom baliji....
 
Sorab1:
Није увек малер уз србе. Неком србину ће пукнути филм и побити американце због Сребренице. Чували су американци Сребреницу све до 11 Јула 1995.

Nema šanse, da su se Ameri borili kada smo krenuli na Srebrenicu, možda....ovako, svaka im čast, ostali su neutralni, pametno, samo bi i oni još izginuli.....
Srbin ne ubija zapadnjake, ako baš ne mora!
 
shoplifter:
Zar je neko očekivao od CNN-a da objavi nešto što nije protiv Srba... ma daj! Pa to je isti onaj ološ kome se sve naše demokrate klanjaju. Sramno

Nije to prvi put da Ameri odaberu krivog saveznika, tj. klade se na krivog konja: Toliko su se brinuli za balije i šipke.....a onda im se dogodi Ground Zero.......

Dobro, mlada je to nacija, tek oko 200 godina istorije.....možda se još malo razviju....
 
Nacionaldemokrata:
Pa kakve veze imaju srbi i Srebrenica sa klincem koji nije imao ni 10g za vreme ratnih zbivanja i sada kad je mali islamista uzeo pusku i pobio amerikance, CNN u tu pricu ubacuje srbe u svakoj drugoj recenici.

Mislim stvarno, cudi me kako nisu spomenuli srbe i u slucaju uragana Katrina, ko zna mozda je vetar poceo da duva iz pravca Srbije....

Americka spoljna politika radi protiv Srbije i srpskog naroda vec vise od deceniju, a to se moze videti kroz njihove medije tipa CNN koji srbe i Srbiju spominju u svakom negativnom kontekstu pa cak i onda kad nemamo nista sa tim kao sto je slucaj ovog ludaka.

Zamolite profesorku Engleskog da vam vrati pare (ako je još živa)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top