Da imate...pravo na jednu zelju...

EmSsY

Početnik
Poruka
16
ne znam da li je ova tema bila ali nadam se da nije...kao sto kaze i sama,sta bi ste rekli da se Bog jednog dana samo pojavi ispred vas i kaze vam da imate pravo na samo jednu zelju,sta bi ste tada pozeleli?
Evo da ja vama kazem...posto sam trenutno odvojena od moje ljubavi,ja sam u Americi on je u Srbiji,pozelela bih da kad ga vidim sada na leto da se vise nikada ne dovojimo!!!....to bi bila moja zelja a vi pisite vase....kissssssssssss
E posto vidim da neki ne veruju u Boga evo izmenicu malo...ako ne verujete u Boga koju bi ste jednu zelju pozeleli da vam ispuni zlatna ribica?
 
Па не мош' ти да пожелиш да будеш до краја живота с тим ликом ако се Бог појавио пред тобом, то ваљда значи да ћеш умрети зар не?

Иначе... шта бих ја пожелео... па пожелео бих једну велику сахрану... да буде много људи... то је ваљда мерило да си био неко и нешто :)
 
Trenutno Vladimira...
ali to je tako bzvz zhelja. Morala bih dooobro da razmislim.
Mislim da bih se na kraju lepo zahvalila gospodinu Bogu (u kog ne verujem, zashto nije zlatna ribica?), izvinila mu se i odbila njegove usluge. Mislim da sve shto zhelim mogu sama da uradim.
 
Zamolio bih ga da ćuti i da ako ima nešto da mi kaže ili da me pita da to uradi kako treba... preko Metatrona (Andjeo Glas Božiji) Jer vidite sama silina božijeg glasa je je prevelika za jednog običnog smrtnika i ubila bi ga na licu mesta.
A od zlatne ribice bih poželeo još tri želje... i tako stalno :mrgreen:
 
da imam srecje u ljubavi
heartpump.gif

...............................do kraja zhivota...:o :lol:
 

Back
Top