STRANKE KOJE NESTAJU SA POLITIČKE SCENE

STRANKE KOJE NESTAJU SA POLITIČKE SCENE


  • Ukupno glasova
    41
  • Anketa je zatvorena .
У суштини ПСС је већ нестао, СПО је у нестајању а СРС ће ускоро бити у нестајању. Српски народ јесте глуп али не толико да га СРС својом демагогијом заводи више од 17 година! СПС ће увек постојати што по мени и није толико лоше. ДСС и НС странке будућности! А иначе нема ЛДП који ће веома брѕо пропасти хехех добили су сад мандат да се накраду мало а већ на следећим ће бити на нивоу грешке.
 
Дафмен2:
У суштини ПСС је већ нестао, СПО је у нестајању а СРС ће ускоро бити у нестајању. Српски народ јесте глуп али не толико да га СРС својом демагогијом заводи више од 17 година! .

A ko i kako će eliminisati SRS? Znam kako bi to uradio Tile, ali stranku za koju glasa 2 miliona ljudi? Renovira se Banjica?
 
Oximoron:
Kako mislish da DS nestane kad udjemo u Evropu?
DS valjda zasluzuje da se nadje na listi, makar da ova provokacija od teme, ne bi izgledala ovoliko maliciozno i bezobrazno postavljena, kao sto jeste....

Inace kako ti mislis da DSS nestane kad udjemo u Evropu (bolje reci zasto)?
DS ima vece sanse da nestane jer mu je EU jedini politicki plan i program, a narod ce jednom videti koliko je sra**e ta Unija...



fosilvaso:
Jel' ekstremista onaj koji uzima oružje u ruke da bi branio narod ili izborio nešto za njega? Po toj definiciji su i Evropljani ekstremisti jer su NATO-oružjem ubijali Srbe da bi zaštitili Šiptarske divljake......
Nek' zabrane sami sebe....ili sam nešto pobrkao?
pobrkao si i to mnogo :D

ili ja jos nisam cuo da je LDP uzimao oruzje da brani nekoga (mozda budu branili Siptare, Srbe sigurno nece).
 

Back
Top