Skype i bezicni telefon

zeljusa

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
302
nedavno mi je drug ispricao da se nekako, dok se prica preko skajpa moze kao prebaciti na telefon, tj. bezicnim telefonom idem po kuci a na kompu ukljucim skajp, i tako pricam, znaci,
pitam da li je ovo moguce, proslijediti pricanje sa skajpa na telefon? znam da postoje skype telefoni, a ne kupuje mi se tel...pa se pitam jel moze to nekako.
koristim adsl, imam 4 in 1 prikopcan na komp, tj. fax printer skener i kopirac, ee na tom uredjaju se normalno prica, ko na obicnom telefonu.

ima li pomoci?
 
Ma to jedino valja ako zbrises napolje, al zavisi opet da li si u Srbiji il gde. Na zapadu znam da fukncijonise. Evo ti jedan link cisto da dobijes ideju http://tools.netgear.com/skype/
ili idi na google pa ukucaj skype phone i videces sta vec moze, al ako si u Srbiji moj ti je savet da prvo svratis u prodavnicu i pitas kako to funkcijonise uopste kod nas, jer kod nas je sve uz pomoc stapa i kanapa!
 
A sta ce ti ta opcija, pa uzmes najobicniji mikrofon od 5 eura i valjda imas neke zvucnike i pricaj do mile volje, zasto moras da se setas po kuci .......
A pogotovu jos kupovati nekakve posebne telefone radi toga, verovatno ti jos tu treba neka bluetooth veza telefona sa kompjuterom, komplikacija bez potrebe.....
 
zeljusa:
ma nebi ja kupovao telefone, nego kada bi mogao da nekako proslijedim na bezicni telefon...

ma to ne ide na bezicni! Moje drustvo po skandinavskim zemljama to vuce za sobom i u soping, tel kosta 25E i onda zovu Srbiju na fiksni tel dok se voze il dok su po gradu za sitne parice, kad su u kuci prica se s kompa na komp za dz. Al to funkcijonise u tim zemljama jer bezicni net hvatas gde stignes, al kod nas...hmm.. sumnjam da to radi...
 

Back
Top