BILIJAR - kako ga popularizovati?
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: BILIJAR - kako ga popularizovati?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Podrazumevano BILIJAR - kako ga popularizovati?

Evo resio sam da pokrenem ovu temu u nameri da vidim misljenje svih vas koji volite bilijar u svim njegovim varijantama, od osmice, devetke, snookera, itd. Ocigledno je da u jednom delu nase javnosti bilijar jeste vidjen kao sport nekih losih momaka koji ga igraju u nekim zadimljenim podrumima gde se skuplja olos i da ga igraju samo zbog para u koje se klade. Medjutim, i bilijar je SPORT i voleo bih kada bi se i kod nas popularizovao, kada bi se klubovi organizovali u smislu neke sire akcije pokretanja skole bilijara, da bi klinci mogli da shvate ovo kao sport, da se cak i postojeci turniri ucine javnim, tj. da za njih zna vise ljudi od saveza i organizatora i sl.

Znam da je kljucni problem u novcu, ali mislim da, npr. za otvaranje ovih skola bilijara, nije potrebno puno novca, posto oprema u klubovima postoji, dakle potrebno je toliko da se plati nekoliko trenera koji ce tu skolu i drzati. Ova ideja otud sto je sestrin klinac poceo na slican nacin da se bavi veslanjem i eno ga trenira vec 2 godine, i sada naravno placa clanarinu.

Ukoliko se ovde javlja neko iz saveza, neka me slobodno kontaktira, zelim da pomognem ovome kako mogu.

E, sad, pitanje za vas je imate li vi neku ideju na ovu temu? I da li pratite snooker?

I, evo za pocetak, ako neko zeli da sazna vise o snookeru, neka ode na www.worldsnooker.com a uskoro spremam i blog na tu temu, naravno, ostavicu link.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Podrazumevano Re: BILIJAR - kako ga popularizovati?

zamolio bih moderatora samo da obrise ovu kopiju teme posto je slucajno poslata dva puta. hvala

Početnik
    Učlanjen
    13.02.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: BILIJAR - kako ga popularizovati?

Cist karanbol je najjbolji.

Slične teme

1. BILIJAR - kako ga popularizovati?
    Autor usladic u forumu Ostali sportovi
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 29.12.2012., 18:43
  2. 3D Bilijar
    Autor mico53 u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 23.09.2006., 03:36
  3. Bilijar
    Autor Peruzzi u forumu Programiranje