nasilje u pristini

vuk.k:
Adame nije mi namera da vas ponizim, ja se odlicno sporazumevam sa onima koji zive u centralnoj Srbiji, a ti reci kako se sporazumevas sa albancima koji zive recimo u Valoni, Tirani.... i sta misle albanci o vama siptarima na KiM ili nemas m... da odgovoris

Dovoljna razlika i za prosečnu budalu je - Srbin na Kosovu ne može da živi, Srbin u Albaniji - može.
 
vuk.k:
Adame nije mi namera da vas ponizim, ja se odlicno sporazumevam sa onima koji zive u centralnoj Srbiji, a ti reci kako se sporazumevas sa albancima koji zive recimo u Valoni, Tirani.... i sta misle albanci o vama siptarima na KiM ili nemas m... da odgovoris
nekako si mi smesan sa tim prozivanjem... sta misle oni o nama ja neznam, ali sigurno ne misle kao ti.
 
Није тамо нико погинуо.......Знамо да је све опет намештено.Личи као некад шиптари се тгрују а СРБИ удишу здрав ваздух.Срби су увек били на Космету виша раса а нижа раса може само да буде у логорима........
 
проф.Гроф:
Није тамо нико погинуо.......Знамо да је све опет намештено.Личи као некад шиптари се тгрују а СРБИ удишу здрав ваздух.Срби су увек били на Космету виша раса а нижа раса може само да буде у логорима........

koga li ti grofe citiras... niza rasa... visa rasa...
 
Konstantin_de_Sisti:
a,da... oni su svi clanice LDA

Ма није тако бураз ..........LDK је код њих стварно демократска партија. Њен оснивач је био мој комшија у Приштини. Био је ружан човек али ипак добар комшија и добар човек , без обзира, и што је најгоре лукав, најлукавији после Суројиа ако знаш ко је то....
 
проф.Гроф:
Ма није тако бураз ..........LDK је код њих стварно демократска партија. Њен оснивач је био мој комшија у Приштини. Био је ружан човек али ипак добар комшија и добар човек , без обзира, и што је најгоре лукав, најлукавији после Суројиа ако знаш ко је то....

ovo cu da zapamtim... mislim prvi deo
 
проф.Гроф:
После Мајке Терезе ( коју стварно поштујем и ценим , јер је стварно била "мајка" свима ), не познајем Албанца знаменитог.....

verovao ili ne veton suroija ne volim. pametan jeste, ali do sada, kada je bilo tesko da se bavis politikom na kosovu, on je stajao po strani, i tek sada kada se resava situacija on se ukljucio... nekako mi je to malo kukavicki. politicar se treba dokazati i u "onakvim" situacijama. znaci JA ga ne ....
 

Back
Top