Nokia 6070

Cim si podesila da mozes da saljes vec ti je podeseno da mozes i da primas automatski. Idi pod opciju PRIMI I POSALJI i ako imas neki imel koji ti je poslat automatski ces ga dobiti. Posalji sa moba sama sebi na komp nesto i sa kompa odgovori sama sebi i to je to. Pozz
 
jerotije:
Cim si podesila da mozes da saljes vec ti je podeseno da mozes i da primas automatski. Idi pod opciju PRIMI I POSALJI i ako imas neki imel koji ti je poslat automatski ces ga dobiti. Posalji sa moba sama sebi na komp nesto i sa kompa odgovori sama sebi i to je to. Pozz
E pa jerotije sve sam to probala, ali opet nista.A i sto se tice izvestaja o dostavi poruka sve sam isprobala i ne moze!
 
neznam sad ovako ali SIGURNO RESENJE ti je da odes u korisnicki servis i oni ce to da ti podese za 1 min. i ja sam imao problema kada sam ukljucio 3g pa su mi oni tamo resili za 2 minuta
 
Idi na podešavanje poruka - tekst poruke - način slanja - uobičajen način rada i tamo ćeš naći opciju za izveštaje o dostavi. A za slanje e-mail-a, moraš prvo da pozoveš 789 da ti aktiviraju.
 
Za aktiviranje imejla ja sam ih zvao sa drugog telefona i oni su mi diktirali gde da udjem i kako da podesim iu ja sam tako uradio. Imam Soni ericcson k750i. Za imel nesalju podesavanja. Pozz
 
Apsolutno nista osim cene. Ako hoces mob koji nije igracka nego telefon a provereno je da se dobro pokazao onda je to kombinacija. Ja imam i 3310 i Soni ericcson k750i i obadva mi vrse isti posao. Na pocetku sam se primao ko majmun te video klipovi, te kamera, te ovo te ono i na kraju samo telefoniram kao i na 3310 a uz to meni mu je komplikovaniji. Nisam iskompleksiran i nestidim se kad moram negde da ga izvadim na sto. Pozz
 

Back
Top