Честитам вам дан Заљубљених

daca75

Iskusan
Poruka
6.607
Хтела сам да будем прва који ће вам честитати данашњи празник ..
35.gif
.. не знам да ли га празнујете или не, али ето... желим да вам честитам данашњи дан заљубљених и да вам пожелим пуно, пууунооо љубави... не само данас... већ и сутра, прекосутра... и свакога дана
Један дан испуњен љубављу не значи ништа ако смо изнутра празни... зато вам желим испуњеност свакога дана... љубав на сваком кораку и некога ко ће вас волети барем упола колико ћете ви волети њега... некога ко ће умети да узврати вашој доброти... јер ви то свакако заслужујете....
 
не знам да ли га празнујете или не, али ето... желим да вам честитам данашњи дан заљубљених и да вам пожелим пуно, пууунооо љубави... не само данас... већ и сутра, прекосутра... и свакога дана
Један дан испуњен љубављу не значи ништа ако смо изнутра празни... зато вам желим испуњеност свакога дана... љубав на сваком кораку и некога ко ће вас волети барем упола колико ћете ви волети њега... некога ко ће умети да узврати вашој доброти... јер ви то свакако заслужујете....
bravo.......................................evo ................................bravo
 

Back
Top